Dawno niewidziana Magdalena Schejbal olśniła w zielonej maxi na otwarciu warszawskiego klubu

Magdalena Schejbal na kilka miesięcy odsunęła się od imprez branżowych i na próżno było szukać jej na ściankach. Ostatnio pojawiła się na Grand Opening Chaton. To był powrót w wielkim stylu.

Magdalena Schejbal to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Zrobiło się o niej głośno dzięki roli podkomisarz Barbary Storosz w "Kryminalnych" oraz głównej postaci Ewy Drawskiej "Szpilek na Giewoncie". Dziś aktorka nie może narzekać na propozycje ról zarówno na deskach teatru, jak i w filmach. Ostatnio olśniła na ściance.

Zobacz wideo Największe wpadki photoshopowe gwiazd. Niektórych grafików poniosła nadmierna wyobraźnia

Śluby polskich piłkarzyŚluby polskich piłkarzy ociekały luksusem. Był jeden wyjątek

Dawno niewiedziana Magdalena Schejbal olśniła w zielonej sukience

Magdalena Schejbal od wielu miesięcy nie była widywana na imprezach branżowych. Ostatnio mogliśmy ją zobaczyć na premierze "Miłości na pierwszą stronę" gdzie wcielała się w postać Mariki Szulc. Później na jakiś czas zniknęła, aby z impetem wrócić do gry. 23 listopada zjawiła się na Grand Opening Chaton w Warszawie. Tego wieczora postawiła na zieloną maxi z długim rękawem, którą zestawiła z czarnymi mokasynami i torebką. Do tego dobrała złote dodatki, a usta pomalowała czerwoną pomadką. Trzeba przyznać, że wyglądała zjawiskowo.

grand opening chaton warsawgrand opening chaton warsaw KAPiF.pl / KAPIF.pl

Więcej zdjęć Magdaleny Schejbal znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Magdalena Schejbal spotyka się z Grzegorzem Damięckim?

Magdalena Schejbal w warszawskim Teatrze Ateneum miała okazję zagrać wiele sztuk. Jedną z nich była "Gra w życie", gdzie wcieliła się w rolę żony Grzegorza DamięckiegoWedług "Życia na gorąco" para była ostatnio widziana w kawiarni. Śmiali się, rozmawiali, a także nie szczędzili sobie czułości. Ponoć aktor został obdarowany pocałunkami. Przypominamy jednak, że obydwoje są zajęci. Damięcki od 30 lat tworzy udany związek z Dominiką Laskowską, a Schejbal wychowuje dwójkę dzieci ze Sławomirem Ziębą-Drzymalskim. 

Magdalena SchejbalZdjęcie Magdaleny Schejbal w podręczniku do WOS-u. "Zdębiałam"

Więcej o: