Zdjęcie Magdaleny Schejbal w podręczniku do WOS-u. "Zdębiałam"

Magdalena Schejbal doczekała się bardzo nietypowej niespodzianki. Jedna z jej aktorskich ról stała się ilustracją w szkolnym podręczniku.

Magdalena Schejbal z telewizją związana jest od najmłodszych lat. Jeszcze w szkole podstawowej zaczęła występować w stworzonym przez Pawła Królikowskiego programie "Truskawkowe studio", a na wielkim ekranie zadebiutowała w 2001 roku w filmie "Głośniej od bomb". Choć pozycję jednej z najpopularniejszych polskich aktorek ugruntowała za sprawą głównej roli w serialu "Szpilki na Giewoncie", wiele osób do dziś najbardziej kojarzy Schejbal z postaci podkomisarz Barbary Storosz w "Kryminalnych". Okazuje się, że serialowa Basia w nietypowy sposób przysłużyła się polskiej oświacie.

Zobacz wideo Krupińska krytykuje podręcznik do HiT-u

Apartament Dawida WolińskiegoDawid Woliński mieszka w luksusowym apartamencie w Warszawie. Tak wygląda

Magdalena Schejbal chwali się zdjęciem swojej bohaterki w podręczniku. Fani zachwyceni

Tym niezwykłym odkryciem Magdalena Schejbal podzieliła się na Instagramie. Aktorka udostępniła zdjęcie z podręcznika do wiedzy o społeczeństwie, w którym pojawiła się jej fotografia z planu "Kryminalnych". Twórcy książki wykorzystali postać Barbary Storosz do zaprezentowania, jak wygląda oficjalny strój pracownic policji.

Magdalena Schejbal na planie serialu "Kryminalni" prezentuje galowy mundur policjantki - czytamy pod zdjęciem.

Seralowa Basia nie ukrywała zaskoczenia swoim znaleziskiem.

No i dzień dobry, no i proszę! Zdębiałam. Dochodzę do siebie. Taka niespodzianka - napisała.
 

Jamala, Oceana"TzG". Nie tylko Jamala. Te zagraniczne gwiazdy podbijały taneczny parkiet

Fani Magdaleny Schejbal bardzo pochwalili pomysł autorów książki, zauważając, że może dzięki temu uczniom będzie łatwiej zapamiętać przekazane w podręczniku informacje. Innych zalała z kolei fala nostalgii i nie ukrywali, że bardzo tęsknią za serialem "Kryminalni", który zniknął z anteny TVN w 2008 roku. Na żarcik zdobył się z kolei Maciej Dowbor, który z rozbawieniem zapytał Schejbal, czy jej zdjęcie nie trafiło przypadkiem do kontrowersyjnego podręcznika do HiT-u.

Magdalena SchejbalMagdalena Schejbal instagram.com/@magdaschejbal

Więcej o: