"The Crown". Polski wątek w nowym sezonie. Widzowie nie mają powodu do dumy. Są zdegustowani

Kultowy serial "The Crown" w końcu doczekał się premiery piątego sezonu na Netfliksie. Okazuje się, że nie zabrakło w nim polskiego wątku. Niestety widzowie nie są dumni z tego powodu. Sprawdźcie, dlaczego.

Brytyjska rodzinka królewska wzbudza nie tylko zachwyt, ale i ogromne światowe zainteresowanie. Ich życie stało się istna telenowelą, na którą patrzył cały świat. W królewskiej rodzinie nie brakowało skandali miłosnych, zdrad, romansów i innych perypetii. "The Crown" jest jedną z najpopularniejszych produkcji Netfliksa, opisujących losy rodziny królewskiej. 9 listopada odbyła się długo wyczekiwana premiera piątego sezonu.

Zobacz wideo Netflix pokazał zwiastun do piątego sezonu "The Crown". Zaczyna się od pożaru

"The Crown". Widzom nie spodobał się wątek polskiej dziennikarki 

Już od pierwszego sezonu "The Crown" stał się niekwestionowanym hitem Netfliksa, który na stałe zagościł w sercach widzów. W najnowszym sezonie losy rodziny królewskiej dalej się toczą. Królowa Elżbieta ma 65 lat, pojawia się też wątek spisku, według którego Karol chcę pozbawić Dianę tronu. Dość nieoczekiwanie w najnowszych odcinkach serialu możemy zobaczyć również polski wątek. Chodzi o słynną rozmowę polskiej dziennikarki z księciem Filipem. W trakcie wywiadu mąż królowej opowiadał o nowej pasji, jaką jest powożenie bryczką. Niestety ich rozmowa od samego początku nie przebiegała jasno i klarownie. Nawet w trakcie nagrań pojawiły się pewne trudności w porozumieniu między aktorami. Okazuje się, że kwestią sporu była bariera językowa. Książę Filip nerwowo gestykulował, gdyż nie mógł porozumieć się z przyjezdną dziennikarką z Polski. 

Po wczorajszej premierze, internauci są więcej niż oburzeni. Ich zdaniem Polka została przedstawiona w całkowicie negatywnym świetle. Jako dziennikarka, która źle włada językiem obcym, a swoim zachowaniem irytuje męża brytyjskiej królowej. Widzieliście już tą scenę? 

Więcej o tej sprawie przeczytasz na stronie głównej Plotek.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.