"Taniec z Gwiazdami". Iwona Pavlović ma charakterek. Rutkowski i Żyła usłyszeli okrutne słowa. Kto jeszcze?

Iwona Pavlović jest niekwestionowaną ikoną "Tańca z Gwiazdami". Czarna Mamba od samego początku jest jurorką tanecznego show. Przez 17 lat udowodniła, że nie przebiera w słowach. Zobaczcie jej najostrzejsze komentarze.

Jurorzy w "Tańcu z Gwiazdami" wielokrotnie się zmieniali. Jedynym jurorem, który zasiada w składzie tanecznego show od 2005 roku jest Iwona Pavlović. Do tej pory oceniała wszystkie gwiazdy goszczące w programie Polsatu. 60-letnia Iwona Pavlović jest znaną i cenioną tancerką, a miłość do tańca towarzyszyła jej już od najmłodszych lat. Nie bez powodu w "Tańcu z Gwiazdami" nazywają ją Czarną Mambą. Jurorka przez 13. edycji programu udowodniła, że nie lubi przebierać w słowach i zawsze jest szczera, aż do bólu. 

Zobacz wideo Maja Rutkowski uderza w Wiesława. "Krzysztof nie jest misiem w Zakopanem"

Maja Rutkowski, Krzysztof Rutkowski, Wiesław NowobilskiMaja Rutkowski krytykuje Wiesława? Zdobyła się na drobną uszczypliwość

"Taniec z Gwiazdami". Iwona Pavlović nigdy nie szczędziła ciętych uwag

Zarówno widzowie, jaki i uczestnicy tanecznego show doskonale zdają sobie sprawę, że Iwona Pavlović jest surowa w swych osądach. Podczas oceniania par wielokrotnie dosadnie podkreślała, co jej się nie podobało. Najmocniejsze komentarze jurorki przeszły do historii "Tańca z Gwiazdami"

W dziewiątej edycji programu jurorka wylała falę krytyki na Justynę Żyłę

Justyna, ja parę występów temu mówiłam o wysokim poziomie tej edycji i teraz po twoim występie cofam te słowa. (...) Ty tańczyłaś jak przedszkolak. To jest nawet za dużo powiedziane. To był mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Masakra - stwierdziła Iwona Pavlović.

W najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" ofiarą Czarnej Mamby padł Krzysztof Rutkowski. Nie zabrakło nawiązania do poprzedniej uczestniczki.

Była taka tutaj gwiazda, nazywała się Justyna Żyła. Ja zawsze mówiłam, że to jest osoba, która rzeczywiście najsłabiej do tej pory tańczyła. Muszę zmienić zeznania, wybacz, ponieważ przeszedłeś ją. Wygrałeś, teraz ty jesteś na pierwszym miejscu u mnie - skrytykowała Iwona Pavlović.

W 12. edycji tanecznego show miłych słów nie usłyszała Izabela Małysz.

Oliwer Kubiak, Jacek JelonekUdział w "TzG" był dla tego związku testem. Kubiak odnosi się do tematu zdrady

Dla mnie kompletnie na nie. Jeśli celem tego tańca było, żebyś była sztywna, to się udało - powiedziała Iwona Pavlović.

W 2018 roku Jarosław Kret usłyszał ostre podsumowanie.

Talent jest jak brwi: nie masz, nie dorysujesz - stwierdziła Czarna Mamba.

Oliwia Bieniuk także stała w ogniu krytyki ze strony Iwony Pavlović.

Błąd na błędzie i błędem poganiał - stwierdziła.

W trzecim sezonie programu mocny przytyk usłyszała Natalia Siwiec.

Natalio, taniec to mowa ciała. Ja nie wiem, w jakim języku mówi twoje ciało, ale jeżeli w języku polskim, to twoje ciało mówi "nie". Nie było niczego! Po prostu takie łażenie z nogi na nogę - skrytykowała.

Trzeba przyznać, że uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" nie kochają Iwony Pavlović za łagodny charakter. Za to jurorka cieszy się ogromnym profesjonalizmem i szacunkiem w branży tanecznej. Będziecie czekać na kolejną edycję tanecznego show i cięte riposty Iwony Pavlović?

Więcej o: