"Love Island". Taśmy prawdy ujawnione. Kamil posądzony o agresję. "Chłop nie do życia"

W ostatnich odcinkach szóstej edycji "Love Island" atmosfera w willi staje się coraz gorętsza. Na jaw wychodzą nowe fakty. W najnowszym odcinku dziewczyny poznały prawdę o upojnym wieczorze chłopaków podczas ich pobytu w Casa Amor. Oj, działo się sporo.

Zwroty akcji w programie "Love Island" nie zwalniają tempa. Niedawno uczestniczki wybrały się do Casa Amor, a chłopaki zostali w willi z nowymi dziewczynami. W najnowszym odcinku światło dzienne ujrzały taśmy prawdy z pamiętnego wieczoru. Jak to wpłynęło na relacje między uczestnikami? Kuba skłócony z Wero, a Kamil w ogniu krytyki widzów. 

Zobacz wideo "Love Island". Specyficzne poczucie humoru Kamila [zapowiedź odcinka]

Love Island"Love Island". Sasha i Angelina parą. Widzowie sceptyczni. "Szybka ta miłość"

"Love Island". Widzowie zaskoczeni brutalnym zachowaniem Kamila 

W najnowszym odcinku "Love Island" dziewczynom z wyspy pokazano filmik, na którym widać, co robili chłopaki z nowymi uczestniczkami podczas ich nieobecności. Taśmy prawdy okazały się szczególnie bolesne dla Wero i Sary. Na jednym z nagrań widać było, jak Kamil, partner Sary, z ogromną siłą wrzuca do basenu Angelinę. Cała sytuacja zmroziła krew w żyłach nie tylko uczestniczkom, ale przede wszystkim widzom programu, którzy są oburzeni agresywnym uniesieniem mężczyzny. W Internecie, aż wrze od komentarzy.

Widać od razu, że to chłop nie do życia.
Od początku jest bardzo porywczy. Widać i słychać, że Sara się trochę obawia poruszać z nim takie tematy, bo za każdym razem gość dostaje ciśnienia.
Czy Sara boi się zapytać Kamila o inne sytuacje, niż tylko wrzucenie do basenu? Święty to on nie jest i ma jakieś zaburzenia - piszą fani na profilu programu.

Sara, za namową Pauli, podjęła próbę rozmowy z Kamilem po obejrzeniu filmu. Mężczyzna nie zareagował zbyt dobrze. Co prawda wyjaśnił partnerce całą sytuację, zapewniał, że źle się z tym czuł i przeprosił Angelinę. Niestety, Kamil dość szybko się zdenerwował i poszedł się przejść, a niesmak pozostał. Sara nie była usatysfakcjonowana przebiegiem rozmowy.

Love Island"Love Island". Roksanę poniosło. Fani zniesmaczeni. "Jakby chłopa nie widziała"

"Love Island". Wero i Kuba pokłóceni po obejrzeniu taśm prawdy

Podczas nocy z nowymi dziewczynami swoje za uszami miał również Kuba. Partner Wero mocno zaszalał tego wieczoru. Wero obejrzała kilka nagrań z Kubą i tajemniczymi dziewczynami w roli głównej. Widać na nich, że świetnie się razem bawili. Wero była mocno roztrzęsiona, chciała porozmawiać z Kubą, ale on stanowczo twierdził, że nie widzi w tym problemu. Prawda czasem okazuje się bolesna. 

Finał programu zbliża się wielkimi krokami. Jesteście ciekawi, kto do niego dotrze? Premierowy odcinek "Love Island" już 30 września o godzinie 22:10 na antenie Polsatu. 

Więcej o: