"Milionerzy". Tomasz Orzechowski wygrał milion. Jest weteranem teleturniejów. "Quizy traktuję jak sport"

Tomasz Orzechowski stał się piątym wygranym teleturnieju "Milionerzy". Księgowy z Łodzi już wcześniej próbował swoich sił w innych programach tego typu. Quizy są dla niego najwyższą formą rozrywki.

Tomasz Orzechowski pojawił się w aż trzech najnowszych odcinkach "Milionerów". Mieszkaniec Łodzi swoją grę rozpoczął 14 września, zaś pytanie za milion złotych usłyszał 19 września. Mężczyzna doskonale poradził sobie z ostatnim zagadnieniem, tym samym jest piątym zwycięzcą emitowanego od 1999 roku teleturnieju.

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o hejcie po "Milionerach": Nie zgłosiłam się tam, bo uważam, że jestem omnibusem

"Milionerzy". Padła główna wygrana. Tomasz Orzechowski ma doświadczenie w teleturniejach

Okazuje się, że świeżo upieczony milioner ma już za sobą występy w telewizyjnych programach. Orzechowski w 2020 roku pojawił się w prowadzonym przez Przemysława Babiarza teleturnieju "Va Banque". Studio opuścił bogatszy o 64 tysiące złotych. Szczęście dopisało mu również w "1 z 10". Mężczyzna w ostatnim etapie gry zdobył imponujące 533 punkty. Pewnie grałby dalej, gdyby Tadeuszowi Sznukowi w pewnym momencie nie skończyły się pytania...

Tomasz Orzechowski nie ukrywa swojej miłości do quizów. Jakiś czas temu zdecydował się nawet na tatuaż, który zdobi jego dłoń. Litery układają się w napis... "QUIZ". Księgowy z Łodzi udzielił również wywiadu portalowi Spiders Web. W rozmowie mówił o swojej ogromnej miłości do teleturniejów.

Quizy traktuję jak sport, jak taki jogging dla umysłu. (...) Liczę również na to, że wystartuję jeszcze w niejednym teleturnieju, ponieważ to dobre miejsce do radzenia sobie ze stresem, a poza tym dają możliwość poznawania ludzi z pasją. Polecam każdemu taką przygodę - przyznał Tomasz Orzechowski.

Jesteście ciekawi, w jakim kolejnym programie zobaczymy bystrego księgowego?

Więcej o: