Więdłocha i Pawlicki grali parę, ale w prawdziwym życiu im nie wyszło. Po latach się udało. "Z żoną będę do końca życia"

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki poznali się na planie serialu "Czas honoru". Od początku wpadli sobie w oko, ale przez lata się przyjaźnili. W międzyczasie mieli innych partnerów.

Więcej na temat związków polskich gwiazd przeczytasz na portalu Gazeta.pl.

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha tworzyli romantyczną parę na planie "Czasu honoru". Aktor był wówczas w związku z Marią Stefańską, zaś młodziutka aktorka skupiała się na rozwoju raczkującej kariery. Wzajemna fascynacja, która narodziła się na planie, po kilku latach znajomości przeobraziła się w trwałą relację.

Zobacz wideo „Hotel Paradise". Uczestniczki kopiują Klaudię El Dursi?!

Antonia Pawlicki i Agnieszka Więdłocha wierzą w Opatrzność, ale protestują przeciwko działaniom Kościoła katolickiego

Tuż po zakończeniu zdjęć do popularnego serialu historycznego Więdłocha i Pawlicki zostali przyłapani na namiętnym pocałunku. Nie był to jednak początek ich stabilnego związku. Niedługo po tych wydarzeniach, piękna artystka szukała szczęścia u boku Maćka Musiała i Sebastiana Fabijańskiego. Antoni Pawlicki także miał za sobą kilka medialnych związków.

Mam 32 lata, wiele związków i przygód za sobą. Zaprowadziło mnie to donikąd - wyznał kiedyś w rozmowie z magazynem "Pani".

Wszystko zmieniło się, kiedy ponownie pojawił się w życiu Agnieszki Więdłochy. A zrobił to w jej 30. urodziny. Stanął w drzwiach z bukietem kwiatów. Wówczas wszystko się zaczęło, a uczucie rozkwitło. Aktorską parę połączyło podobne podejście do życia i wspólne wartości. Oboje są bardzo uduchowieni. Pawlicki przyznawał, że w intencji jego związku od lat odbywają się msze, Więdłocha zaś wierzy, że tradycyjna rodzina jest gwarantem szczęścia.

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki na planie serialu 'Czas honoru'Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki na planie serialu 'Czas honoru' fot. TVP1/screen

Zaręczyny także były jak z bajki, a Pawlicki zdobył się na kolejny romantyczny gest niczym jego bohater z "Czasu honoru". W 2016 roku zaprosił ukochaną do krakowskiej restauracji pod Wawelem i oświadczył się w pięknej scenerii. Wtedy zostali przyłapani przez paparazzi. Zakochani pobrali się w tajemnicy przed mediami w 2018 roku (wzięli ślub kościelny). Młode małżeństwo dostało błogosławieństwo od samego papieża Franciszka.

Jestem przykładem tego, że na trwałe deklaracje decydujemy się później. Z moją żoną będę do końca życia - powiedział Antoni Pawlicki w jednym z wywiadów.

W 2021 roku gruchnęła wiadomość, że aktorzy zostali rodzicami. Dla wielu ten fakt był zaskoczeniem - gwiazdy skutecznie strzegły życia prywatnego. Tak dzieje się do tej pory. W wywiadach rzadko opowiadają o szczegółach małżeństwa. Nie pokazują także publicznie swojej pociechy.

Parę połączyły także wspólne poglądy na świat. Pomimo głębokiej wiary, zarówno Pawlicki, jak i Więdłocha nie boją się sprzeciwiać obecnej narracji kościoła. Para publicznie protestowała przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Wyraźnie jest im nie po drodze z aktualną władzą i zaangażowaniem Kościoła katolickiego w politykę.

"Kobieta sukcesu" z główną rolą Agnieszki Więdłochy na TVN7

Jeżeli tęsknicie za widokiem Agnieszki Więdłochy na ekranie, zachęcamy was do obejrzenia seansu filmu "Kobieta sukcesu" z jej udziałem. Komedia romantyczna zostanie wyemitowana 1 maja o 22:15 na antenie TVN7.

Będziecie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.