"Mask Singer". Do detektywów dołączy kolejna osoba. To znana wokalistka

"Mask Singer" zmierza do wielkiego finału, tymczasem grono detektywów znowu się powiększy. W najnowszym odcinku wspierać ich będzie kolejna osoba.

Więcej artykułów o popularnych programach telewizyjnych przeczytacie na stronie głównej Gazeta.pl

Program "Mask Singer" w tym roku po raz pierwszy wkroczył do polskiej telewizji i szybko zyskał sympatię widzów. Odgadywanie, kto kryje się za wymyślnymi kostiumami, okazuje się dobrą zabawą, a z odcinka na odcinek emocje rosną. Przed nami półfinał, w którym zmierzą się: Bocian, Kogut, Słońce i Deszcz. To właśnie tym postaciom udało się najdłużej utrzymywać detektywów w niepewności, jednocześnie prezentując występy na wysokim poziomie. Teraz za stołem jury zasiądzie nowa osoba, która wesprze ekipę własnymi typami.

Zobacz wideo "Mask Singer" - kim jest Bocian? Mamy trop!

"Mask Singer". Do detektywów dołączy nowa postać. To znana wokalistka

Producenci programu dbają o to, żeby nie było nudno, dlatego co jakiś czas ściągają do studia gościnnie nowego detektywa. W najnowszym odcinku, który zostanie wyemitowany w sobotę 30 kwietnia, do jury dołączy Tatiana Okupnik. Wraz z Julią Kamińską, Joanną Trzepiecińską, Kacprem Rucińskim i Kubą Wojewódzkim będzie oglądać występy półfinalistów i zgadywać, kto kryje się pod maską. Sprawa nie jest taka prosta, ponieważ wśród uczestników są także osoby, które zawodowo nie zajmują się śpiewaniem. Postać z najmniejszą liczbą punktów zostaje zdemaskowana i musi opuścić program.

Choć wiele z postaci zostało już rozszyfrowanych przez widzów i informatorów, utrzymują się wśród czołówki śpiewających "stworów". Słońce samo wygadało się ze sceny, co nie budzi wątpliwości, kim jest, natomiast Kogut, według medialnych informacji, to dziennikarz TVN-u. Oglądacie "Mask Singer"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.