"Mask Singer". Wyciekło, kto jest Kogutem. To dziennikarz TVN. Wydał go kolega z pracy

Internauci od dawna podejrzewają, kto kryje się pod kostiumem Koguta w programie "Mask Singer". Teraz ich przypuszczenia zostały potwierdzone. Zamaskowanym uczestnikiem jest znany dziennikarz.

Więcej aktualnych informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Program "Mask Singer" zbliża się ku końcowi. W półfinale muzycznego show zmierzą się: Słońce, Deszcz, Bocian i Kogut. Do tej pory poznaliśmy tożsamość ośmiu uczestników. Ostatnim zdemaskowanym wokalistą był Marcin Miller, który występował w stroju kota. Fani są też coraz bliżej odkrycia, kto kryje się pod maską Koguta. Według większości internautów jest to znany dziennikarz. Wygadać miał się także jeden z pracowników TVN24.

Zobacz wideo "Mask Singer" - trop KOGUT

"Mask Singer". Wyciekło, kto jest Kogutem. To dziennikarz znany z TVN

Jak podaje portal Wirtualne Media, Kogutem ma być Krzysztof Skórzyński, dziennikarz TVN24. Tajemnicę miał zdradzić jeden z jego kolegów z pracy. Wnioskując z podpowiedzi, których udzielił Kogut, doniesienia serwisu mogą okazać się prawdziwe.

Pieję, więc jestem. Lubię ptasie radio, newsy z grzędy i wywiady z kurą. W moim kurniku jest maszyna do pisania, pisklaki i ukochana kokoszka. Kokoszka jest ze mną 20 lat, bo taki ze mnie wierny kogut. Ale pieję przy brzdęku gitary. Jako wierny kogut wierzę w dobrego Wielkiego Ptaka. Zawsze jestem w formie. Biegam po podwórku i bezwzględnie trafiam jajkiem do kosza - mówił w jednym z odcinków zamaskowany uczestnik.

Krzysztof Skórzyński nie ukrywa przywiązania do rodziny i tradycyjnych wartości. Przez lata związany był z dziennikarstwem politycznym. Po wycieku maili, które wymieniał z szefem Kancelarii Premiera, został jednak odsunięty od tych tematów. Od tamtej pory pracował przy programach transmitujących konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich. Zajmował się również relacjonowaniem sytuacji w Ukrainie. Od pewnego czasu nie widujemy już Krzysztofa Skórzyńskiego na ekranie. Według źródeł cytowanych przez portal Wirtualne Media, nieobecność dziennikarza związana jest właśnie z występami w show "Mask Singer".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.