"Hotel Paradise". Inga miała stalkera, teraz weźmie udział w ryzykownym eksperymencie. Przeraziła fanów

Niedawno Inga z "Hotelu Paradise 4" podzieliła się wstrząsającą historią. Dziewczyna była prześladowana przez stalkera. Teraz chce wziąć udział w ryzykownym eksperymencie. Pomysł wzbudził wątpliwości jej fanów.

Więcej informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Inga z "Hotelu Paradise" o swoich toksycznych związkach

Jakiś czas temu Inga z czwartej edycji "Hotelu Paradise" opowiedziała fanom traumatyczną historię. Uczestniczka reality show wyznała, że była prześladowana przez 46-letniego mężczyznę, który miał obsesję na jej punkcie. Dziewczyna zdradziła, że pomimo iż zablokowała go w mediach społecznościowych, stalker wciąż próbował nawiązać z nią kontakt. Prześladowca zamieszkał w pobliżu Ingi i przez cały czas ją obserwował. Uczestniczka "Hotelu Paradise" zaczęła obawiać się o swoje życie. Na szczęście w lutym 2021 stalker został zatrzymany przez policję. Mężczyźnie postawiono zarzuty uporczywego nękania, naruszania prywatności kobiety i wzbudzania w niej poczucia zagrożenia. Ostatnio Inga zdradziła, że planuje wziąć udział w ryzykownym eksperymencie. Jej fani są zaniepokojeni.

"Hotel Paradise 4". Inga planuje udział w ryzykownym eksperymencie

Niedawno na InstaStories Inga zdradziła, że zaangażuje się w społeczny eksperyment, który ma pomóc jej koleżance w napisaniu pracy magisterskiej. W jego ramach dziewczyna zamierza umawiać się na randki za pośrednictwem Tindera. Będą to spotkania w miejscach publicznych. Kobieta będzie oznaczać lokalizację, w której odbędzie się randka. 

Będę umawiała się z facetami z Tindera i potem będę wam relacjonować te spotkania - powiedziała uczestniczka "Hotelu Paradise".

Fani Ingi nie wydali się przekonani do tego pomysłu. Pytali, czy dziewczyna, po tak traumatycznych przeżyciach, nie boi się.

Inga 'Hotel Paradise 4'Inga 'Hotel Paradise 4' Instagram/ inga_adriia

Nie boisz się, że twój eksperyment z Tinderem może skończyć się dla ciebie źle? - niepokoili się internauci.
Nie, będziecie wszystko wiedzieli, więc raczej nic mi się nie stanie - przekonywała Inga. 

Inga 'Hotel Paradise 4'Inga 'Hotel Paradise 4' Instagram/ inga_adriia

Ostatnio za pośrednictwem InstaStories uczestniczka "Hotelu Paradise" przekazała, że jej stalker powrócił. Mężczyzna znów jest w Gdańsku i założył nowe konto na Tinderze. Nie wiadomo, czy wobec tych informacji Inga nadal planuje udział w eksperymencie.

Więcej o: