"Taniec z Gwiazdami". Izabela Janachowska wbiła szpilkę Kajrze po przegranej w finale? To, co powiedziała, nie podniosło jej na duchu

12. edycja "Tańca z Gwiazdami" dobiegła końca. Od początku jako faworytkę do wygranej typowano Magdalenę "Kajrę" Kajrowicz. Kryształową Kulę sprzed nosa sprzątnął jej Piotr Mróz. Izabela Janachowska po ogłoszeniu werdyktu próbowała pocieszyć żonę Sławomira. Popełniła jednak faux pas.

Więcej ciekawych treści z polskiego show-biznesu znajdziesz na stronie głównej Gazety.pl

25 września odbył się wielki finał "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Werdykt podzielił widzów. Część z fanów show była zdania, że Kajra i Rafał Maserak reprezentowali wyższy poziom w tańcu i to oni powinni wygrać program. W finale nie zabrakło również wpadki. Izabela Janachowska nie popisała się taktem zwracając się do Magdaleny Kajrowicz. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Joanna Moro nie popisała się wokalnie. Ale mogło być gorzej. Pamiętacie Enrique Iglesiasa? Oto legendarne wpadki gwiazd

Zobacz wideo Kajra w „Tańcu z Gwiazdami". Chce wystąpić w parze z kobietą!

"Taniec z Gwiazdami". Izabela Janachowska podczas finału popełniła faux pas

Finał 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" dostarczył widzom sporo emocji. W tym sezonie walka o Kryształową Kulę była bardzo wyrównana i do samego końca nie było wiadomo, kto opuści studio triumfując. Po ogłoszeniu werdyktu widzów wyszło na jaw, że nagroda powędruje do Piotra Mroza i Hanny Żudziewicz. 

Zobacz: "Taniec z Gwiazdami". Ukochana Maseraka wściekła po werdykcie. "Nie pozwoli mu więcej na takie upokorzenia" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Izabela Janachowska po ujawieniu zwycięzców tegorocznej edycji zwróciła się do Kary:

Porażka jest ciężka - powiedziała prowadząca show Polsatu.
 

Z pewnością gwiazda również dała porwać się emocjom i nie do końca przemyślała, co chciała powiedzieć Kajrze. Wytknięcie porażki chwilę po ogłoszeniu werdyktu jest marnym pocieszeniem. Kajra miała mało czasu na przetrawienie informacji o przegranej. Zapewniając sobie miejsce w finale, z pewnością liczyła na wygraną, która przeszła jej obok nosa.

Mimo przegranej, Kajra pokazała klasę serdecznie gratulując Piotrowi Mrozowi i jego tanecznej partnerce. Skomentowała również uwagę Izabeli Janachowskiej i z pokorą przyznała, że zajęcie drugiego miejsca w "Tańcu z Gwiazdami" nie odbiera jako porażki.

Co myślicie o słowach Izabeli Janachowskiej? Mogła je sobie darować? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.