"Taniec z Gwiazdami". Finał już za nami. Wiemy, kto zwyciężył! Zaskoczenie?

25 października widzowie obejrzeli finał programu "Dancing with the Stars.Taniec gwiazdami". 12. edycję wygrał czarny koń tej odsłony show!

Więcej ciekawych treści z polskiego show-biznesu na stronie głównej Gazety.pl

Zobacz wideo Iwona Pavlović zaprasza Kingę Dudę do "Tańca z Gwiazdami"

12. edycja programu "Taniec z Gwiazdami" dobiegła końca. W wielkim finale zmierzyły się dwie najlepsze pary tej odsłony show - Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz Kajra i Rafał Maserak. Do samego końca odcinka nie wiadomo było, kto zdobędzie Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych. 

Wielki Finał "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Kto wygrał? Piotr Mróz czy Kajra?

12. edycja tanecznego show Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" od samego początku obfitowała w emocje. Na parkiecie zobaczyliśmy nie tylko gwiazdy z pierwszych stron gazet. Do show dołączyły też nowe osoby. W roli jurora zadebiutował Andrzej Piaseczny, natomiast Izabela Janachowska zasiliła drużynę prowadzących, dołączywszy do Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut-Jeżyny. Emocji nie mogło więc zabraknąć również w finale produkcji, tym bardziej że na scenie wystąpili Doda, Alicja Majewska, Michał Szpak i zespół Kombi. 

Te sięgnęły zenitu w ostatnich minutach show. Decyzją widzów 12. edycję "Tańca z gwiazdami" wygrali bowiem  Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz.

Bez ciebie nie byłoby mnie w finale. Dziękuję ci, Hania. Dziękuję też widzom. (…) To przygoda życia. Dziękuję, że mogłem tu być – mówił Mróz.

Wielki Finał "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Fani komentują

Po emisji finału w mediach społecznościowych promujących "Taniec z Gwiazdami" zawrzało. Widzowie byli podzieleni. Niektórzy byli zachwyceni takim zakończeniem programu, inni nie kryli zdziwienia. 

To wielkie zaskoczenie, że wygrali akurat oni.
Należała się Kajrze ta Kryształowa Kula - pisali. 

A wy za kogo trzymaliście kciuki?

ZOBACZ TEŻ: Piotr Mróz wystąpił ze swoją dziewczyną w "Tańcu z Gwiazdami". Kim jest Agnieszka Wasilewska? Też grała w "Gliniarzach"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.