Piotr Mróz wystąpił ze swoją dziewczyną w "Tańcu z Gwiazdami". Kim jest Agnieszka Wasilewska? Też grała w "Gliniarzach"

Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska zachwycili jurorów wspólnym tańcem na parkiecie programu "Taniec z Gwiazdami". Kim jest i czym się zajmuje dziewczyna aktora?

Więcej takich historii przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Piotr Mróz nazywany jest "czarnym koniem" aktualnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Serialowy Kuba z "Gliniarzy" na parkiecie czuje totalny luz i w rytm porusza biodrami, jakby znał się na tym zawodowo. Aktor prywatnie związany jest z Agnieszką Wasilewską, z którą w piątym odcinku show zatańczył zmysłową rumbę. Para bardzo chętnie dokumentuje swoje życie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kim jest wybranka serca uczestnika "Tańca z Gwiazdami"?

Zobacz wideo Mateusz i Caroline typują faworytów 4. edycji „Love Island"

Kim jest Agnieszka Wasilewska?

Para występując wspólnie na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" zachwyciła obserwatorów - łącznie zdobyli aż 40 punktów. Aktor razem z ukochaną wystąpił jednak nie tylko w "Tańcu z Gwiazdami", ale i serialu "Gliniarze". Wasilewska pojawiła się w 613. odcinku show.

Aga zagrała w "Gliniarzach" dziewczynę, z którą spotkałem się na randkę. Powiem szczerze, że stresowałem się tego dnia bardziej niż ona. Aga na planie czuła się jak ryba w wodzie - pewna siebie i naturalna w tym, co robiła. A ja bałem się za siebie i za nią - po prostu zależało mi, żeby to bardzo dobrze wyszło - wspominał Piotr Mróz w rozmowie z Plejadą.
 

Agnieszka Wasilewska pochodzi z Torunia, ma 29 lat i zawodowo zajmuje się modelingiem. Jej przygoda z tą branżą zaczęła się w 2006 roku, kiedy wygrała konkurs Elite Model Look. Jak wspominała w jednym z wywiadów, udział w konkursie był zupełnym przypadkiem:

O samym konkursie poinformowała mnie sąsiadka. Po konsultacjach z mamę stwierdziłam, że spróbuję. Może nie zabrzmi to zbyt realistycznie, ale nigdy jako dziecko nie marzyłam o byciu modelką. Stało się to przez przypadek, ale dzięki temu przypadkowi odkryłam swoją pasję.

Gwiazda w 2014 roku zdobyła tytuł I Wicemiss Polski, co pozwoliło jej powalczyć o tytuł Miss Globe w Toronto. We wrześniu 2016 roku obroniła pracę magisterską na kierunku kosmetologia, medycyna estetyczna. Pasją modelki jest sport.

Moim hobby jest głównie sport: fitness, siłownia, jazda na rolkach, bieganie, taniec, jazda konna, snowboarding, sporty ekstremalne. Moim celem w życiu jest spróbowanie każdego możliwego sportu oraz rozrywki z nim związane - mówiła w jednym z wywiadów.

Kibicujecie Mrozowi w "Tańcu z Gwiazdami"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.