"Taniec z Gwiazdami". Piotr Mróz tuż przed finałem dodał poruszający wpis. Zwrócił się do Boga

Już w najbliższy poniedziałek Piotr Mróz zmierzy się w tanecznym starciu z Magdaleną Kajrowicz i powalczy o Kryształową Kulę. Udostępnionym w instagramowej relacji cytatem udowodnił, że wsparcie Boga jest dla niego bardzo cenne.

Więcej informacji na temat uczestników "Tańca z Gwiazdami" znajdziecie w naszym boksie na gazeta.pl.

Piotr Mróz w ciągu ostatnich tygodni poświęca się intensywnym treningom tanecznym. Pod okiem Hanny Żudziewicz przygotowuje się właśnie do finałowego odcinka "Tańca z Gwiazdami", dlatego też w jego relacjach na InstaStories pojawiają się treści dotyczące udziału w show. Pomiędzy zdjęciami z sali treningowej przeplótł cytat, którym potwierdził swoją głęboką wiarę. Dał do zrozumienia, że prosi o wsparcie Boga?

POLECAMYAneta Piotrowska była jedną z najpiękniejszych tancerek "TzG". Jak dziś wygląda? Nie poznaliśmy jej. Ma ciemne włosy, a to nie koniec zmian

Zobacz wideo Edyta Herbuś zostanie jurorką „Tańca z Gwiazdami"? Jasna deklaracja

Piotr Mróz tuż przed finałem "TzG" zwraca się do Boga

Piotr Mróz jasno deklaruje swoją wiarę. Na jego szyi można zobaczyć powieszony na łańcuszku krzyż. Odniesień do religii nie zabrakło u aktora z "Gliniarzy" również przed finałem "Tańca z Gwiazdami". Nie wiemy, czy to wyznanie ma bezpośredni związek ze zbliżającym się końcowym odcinkiem show Polsatu, jednak to nie byłoby nic dziwnego, gdyby Piotr pokładał nadzieję wygranej właśnie w Bogu. 

Dałem Bogu miliony powodów, by przestał mnie kochać i się ode mnie odwrócił... Żaden go nie przekonał - czytamy w poruszającym wpisie.

Cytat na Instagramie Piotra MrozaCytat na Instagramie Piotra Mroza Instagram/ @piotrmroz1988

Myślicie, że Piotr zwycięży tegoroczną edycję "Tańca z Gwiazdami" i sięgnie po Kryształową Kulę? Przekonamy się niebawem. Jedno jest pewne - łatwo nie będzie, bowiem Kajra tańczy równie dobrze i ma wielką fankę w osobie Iwony Pavlović.

ZOBACZ TEŻPiotr Mróz wystąpił ze swoją dziewczyną w "Tańcu z Gwiazdami". Kim jest Agnieszka Wasilewska? Też grała w "Gliniarzach"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.