Aneta Piotrowska była jedną z najpiękniejszych tancerek "TzG". Jak dziś wygląda? Nie poznaliśmy jej. Ma ciemne włosy, a to nie koniec zmian

Aneta Piotrowska zadebiutowała na scenie "Tańca z Gwiazdami" w 2006 roku. Od tego czasu tancerka bardzo się zmieniła. Na nowych zdjęciach trudno rozpoznać 20-letnią dziewczynę z trzeciej edycji programu.

Wierni fani "Tańca z Gwiazdami", którzy śledzą program od samego początku, z pewnością pamiętają tę parę. Trzecią edycję show wygrał Rafał Mroczek, którego partnerką była niesamowita Aneta Piotrowska. Zarówno jury, jak i widzowie nie mogli wyjść z podziwu dla młodej dziewczyny.

Zobacz wideo Gwiazdy, które powiększyły sobie usta. U niektórych zmiana jest widoczna na pierwszy rzut oka

Chociaż był to dla tancerki telewizyjny debiut, dzięki swych umiejętności oraz niewątpliwemu urokowi, razem z Mroczkiem dotarła do finału. Nikogo nie zdziwił fakt, że para zajęła pierwsze miejsce. Jak po latach wygląda utalentowana Piotrowska? Przygotujcie się na niezły szok.

'Hotel Paradise'Finał "Hotel Paradise 2". Kto wygrał? "Ludzie nas znienawidzą"

Pięć minut Piotrowskiej po "Tańcu z Gwiazdami"

Udział w "TzG", a także związek z Rafałem Mroczkiem przyniosły Anecie spory rozgłos. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu, przez co popularność tancerki bardzo spadła. Przez długi czas w mediach nie pojawiały się żadne informacje dotyczące jej kariery. Aneta wystąpiła m.in. w teledysku zespołu "Feel" oraz zdecydowała się na kilka rozbieranych sesji. Czas w świetle reflektorów się skończył, a Piotrowska na wiele lat zniknęła z polskiego show-biznesu.

instagram.com"Top Model". W sieci zawrzało. Widzowie nie zgadzają się z decyzją jury. "Szkoda komentować"

W tym czasie skupiła się na samorozwoju, zagranicznych podróżach i życiu prywatnym. Aneta powróciła do Polski, gdzie w Gdańsku otworzyła szkołę tańca. Zaczęła się również udzielać w sieci. Dzięki jej koncie na Instagramie możemy zobaczyć, jaką metamorfozę przeszła od czasów "Tańca z Gwiazdami".

 

Aneta Piotrowska polubiła zabiegi poprawiające urodę

Aneta przez tych kilkanaście lat od debiutu w telewizji bardzo się zmieniła. Chociaż figura prezentuje się cały czas świetnie, da się zauważyć, że Piotrowska polubiła ingerencję w swój wygląd. Tancerka powiększyła usta i na dobre pożegnała się z jasnymi włosami

Aneta Piotrowska przeszła ogromną metamorfozęAneta Piotrowska przeszła ogromną metamorfozę Aneta Piotrowska - Instagram

Więcej o: