Uczestnik "Tańca z gwiazdami" miał wypadek samochodowy. Wyszedł z pojazdu z zakrwawioną twarzą. Drastyczne zdjęcia!

Piotr Mróz, uczestnik nowej edycji "Tańca z gwiazdami" uległ wypadkowi podczas wycieczki jeepem. Przejażdżka o mały włos nie skończyła się tragedią.

Piątkowa wyprawa nie skończyła się szczęśliwie dla Piotra Mroza i jego partnerki Agnieszki Wasilewskiej. Uczestnik zbliżającej się edycji "Tańca z gwiazdami" wraz z ukochaną mieli wypadek samochodowy. Obrażenia wyglądały na poważne. Aktor wyszedł z auta o własnych siłach, lecz na głowie miał krwawiącą ranę. Na szczęście para oraz towarzyszące im osoby wyszli z tego cało.

Zobacz wideo Edyta Zając nagrała trening Oliwii Bieniuk do "Tańca z gwiazdami". Na pierwszy ogień poszła cha-cha

Uczestnik "Tańca z gwiazdami" poturbowany w wypadku

Piotr Mróz i jego ukochana wybrali się ze znajomymi na przejażdżkę jeepem cabrio. Agnieszka Wasilewska zamieściła filmik, który para nagrała sobie w trakcie jazdy, z wiatrem we włosach. Oboje siedzieli z tyłu. W pewnym momencie na drodze znalazło się zwierzę. Kierowca nie zapanował nad pojazdem, który dachował. Później partnerka aktora zrelacjonowała wydarzenia po wypadku.

Jak się kończy piątek trzynastego... I dachowanie bez dachu - napisała na Instagramie.

Dodała dużo zdjęć, na których widać, w jakim stanie był samochód po wypadku. W miejscu, w którym siedziała para, oberwała się i spadła szyba. Modelka podpisała kadr "cud?". Zamieściła także krótkie nagrania po wypadku, na którym widać Piotra Mroza z zakrwawioną twarzą. Na szczęście, mimo że wszystko wyglądało dramatycznie, nikomu nic poważnego się nie stało. Na miejscu interweniowały straż pożarna, pogotowie i policja.

Jedyne straty. 3:1 dla mnie niestety. Jednak od razu po wyglądał gorzej ode mnie. Ale okazało się nie tak strasznie, jak wyglądało na szczęście. Mój kochany mnie nastraszył - napisała Agnieszka Wasilewska pod kolejnymi ujęciami i nagraniami.

Piotr Mróz miał wypadek samochodowyPiotr Mróz miał wypadek samochodowy fot. instagram.com

Zauważyłem, że z głowy dosyć sporym strumieniem leci mi krew. Odwróciłem się szybko i zauważyłem, że Aga wisi nade mną, na szczęście była przytomna. Siedziała razem ze mną z tyłu, jej strona była w powietrzu po zatrzymaniu auta. Kierowcy nic się nie stało, Agę bolała ręką, a ja miałem mocno krwawiące rozcięcie głowy - powiedział Piotr Mróz w rozmowie z portalem Pomponik.

Na szczęście skończyło się na zadrapaniach i niewielkich ranach. Wszystko wskazuje na to, że Piotr Mróz bez problemu przystąpi do udziału w "Tańcu z gwiazdami". W pierwszym odcinku gwiazdę "Gliniarzy" zobaczymy na parkiecie już 30 sierpnia.

Więcej zdjęć z wypadku w naszej galerii na górze strony.

Piotr Mróz miał wypadek samochodowyPiotr Mróz miał wypadek samochodowy fot. instagram.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.