Jan Kliment pociesza Kajrę po przegranej w "Tańcu z Gwiazdami". Wulgarne słowa zarejestrowały kamery. Piotr Mróz może się wkurzyć

Tuż po zakończeniu finałowego odcinka "Tańca z Gwiazdami" Jan Kliment podszedł do Kajry, aby wesprzeć ją po przegranej. Niestety, gdy usłyszy to Piotr Mróz, pewnie zrobi mu się przykro.

Więcej o programach rozrywkowych przeczytasz na Gazeta.pl

W poniedziałek wieczorem odbył się finał tanecznego show Polsatu "Taniec z Gwiazdami". Znaleźli się w nim uczestnicy, którzy już od pierwszego odcinka świetnie radzili sobie na parkiecie. Mimo wysokiego poziomu, nie obyło się bez wpadki, która mogła zakończyć się groźnym upadkiem. Głosami widzów Kryształową Kulę zdobyli Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, którzy pokonali Kajrę i Rafała Maseraka. Nie wszyscy zgadzali się z tym wynikiem, o czym możemy przeczytać w mediach społecznościowych. Do grona niezadowolonych zalicza się również Jan Kliment, który przez lata występował w programie jako jeden z tancerzy. Wszystko nagrały kamery.

Zobacz wideo Herbuś jurorką "Tańca z Gwiazdami"?

Jan Kliment pociesza Kajrę po przegranej "Tańca z Gwiazdami". Wulgarne słowa zarejestrowały kamery. Piotr Mróz może się wkurzyć

Profil "Tańca z Gwiazdami" na Facebooku zorganizował relację na żywo tuż po zakończeniu programu. Widzimy na niej, jak bliscy i pozostali uczestnicy programu gratulują Piotrowi wygranej i wspierają Magdalenę Kajrowicz. W pewnym momencie kamera najeżdża na Kajrę i zbliżającego się w jej kierunku Jana Klimenta. Tancerz przytulił ją i w wulgarnych słowach nawiązał do zwycięzców.

Ch*j im w dupę. No, ja pie*dolę - na co Kajra zareagowała śmiechem.

Kliment pewnie nie spodziewał się, że jego słowa zostaną nagrane. Piotr i Hanna z pewnością nie będą zadowoleni, kiedy to odsłuchają. Całość możecie obejrzeć poniżej:

Na słowa tancerza zareagowali również internauci.

Kliment zaprezentował wysoki poziom...
No to Jasiu Kliment się popisał.
Zobaczcie, co powiedział Kliment do Kajry... Chyba nie wiedział, że go nagrywają. Trochę słabo z jego strony - pisali.

Myślicie, że ich przeprosi?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.