Widzowie podzieleni po finale "Tańca z Gwiazdami". Nie wszystkich ucieszyła wygrana Piotra Mroza. "Kajra była lepsza"

W ostatni poniedziałek 25 października poznaliśmy kolejnego zwycięzcę "Tańca z Gwiazdami". Był nim Piotr Mróz. Część widzów nie zgadzała się z ostatecznym werdyktem.

Więcej informacji na temat gwiazd i programów rozrywkowych znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Zakończyła się kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami". W programie od pierwszego odcinka nie brakowało wielu emocji, często zaskakujących sytuacji, jak np. wtedy, gdy podczas urodzin Oliwii Bieniuk zapłonął tort od produkcji, oraz wzruszeń. Uczestnicy mogą już odpocząć od treningów, a internauci na profilu programu dzielą się odczuciami związanymi z finałem.

Zobacz wideo Iwona Pavlović zaprasza Kingę Dudę do "Tańca z Gwiazdami"

Widzowie podzieleni po finale "Tańca z Gwiazdami"

W finale "Tańca z Gwiazdami" spotkały się dwie pary: Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak. Walczący o Kryształową Kule starannie przygotowali swoje układy, choć omal nie doszło do wypadku. Podczas wykonywania podnoszonej figury fragment sukienki tancerki zakrył oczy gwiazdy serialu "Gliniarze". Na szczęście jednak nie stało się nic złego. Po ogłoszeniu werdyktu widzów okazało się, że kolejna Kryształowa Kula show Polsatu powędruje właśnie do Piotra Mroza i Hanny Żudziewicz. Ucieszyli się z werdyktu, a aktor nie zapomniał o tym, żeby podziękować zarówno trenującej go, jak i też wszystkim widzom.

Pod postami w mediach społecznościowych pojawiło się wiele gratulacji dla zwycięskiej pary. Część widzów cieszyła się, że to właśnie aktor sięgnął po trofeum "Tańca z Gwiazdami" i uważała, że ono mu się należało. Niektórzy deklarowali nawet, że od pierwszego odcinka trzymali kciuki za Mroza.

Moi faworyci od samego początku. Zasłużyli. Wielkie gratulacje! - czytamy na profilu show na Instagramie.
 

Nie brakowało też słów uznana dla pary, która w programie zajęła drugie miejsce. Co więcej, pojawiły się opinie, że to właśnie Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak powinni zwyciężyć całej show.

Kajra jak dla mnie najlepsza.
Był bardzo dobry (Piotr Mróz - dop. red.), ale jakby zobaczyć całą punktację, to Kajra była lepsza - stwierdzano.

Nie zabrakło też dyplomatycznych stwierdzeń, że zarówno aktor jak i jego taneczna rywalki doskonale zaprezentowali się w show, więc tak naprawdę nie można mówić o przegranych.

 

Jesteście zadowoleni z wyników finału "Tańca z Gwiazdami"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.