Doda i Max debiutują razem na imprezie. Za kulisami nie szczędzili sobie czułości. Miłość kwitnie!

Max Hodges mógł zobaczyć, jak wygląda jeden z pracowitych wieczorów Dody. Artystka zabrała go ze sobą na galę. To ich pierwsze oficjalne wyjście.

Więcej o życiu prywatnym gwiazd przeczytasz także na stronie głównej Gazeta.pl.

Kilka miesięcy temu, po tym, jak Doda poinformowała, że rozstała się ze swoim mężem, Emilem Stępniem, powróciły sugestie, że łączy ją coś więcej z Hodgesem, amerykańskim aktorem i modelem. Ona jednak zaprzeczała i mówiła, że jedynie się przyjaźnią, a ona na razie nie jest gotowa na związek. Ale wszystko się zmieniło i artystka nie ukrywa już bliskiej jej sercu osoby.

Zobacz wideo Doda uczy Maksa polskich słów

Doda i Max Hodges debiutują razem na imprezie

Choć dzielą ich tysiące kilometrów, Doda i Max robią wszystko, by widywać się tak często, jak tylko to możliwe. Amerykanin był w Polsce już kilka razy i miał okazję spędzić trochę czasu na Mazurach, a także poznać rodziców ukochanej. 

ZOBACZ: Doda przedstawiła Maksa Hodgesa rodzicom. Amerykanin zapozował bez koszulki razem z ojcem artystki

Teraz za nimi kolejne doświadczenie. Dorota Rabczewska zjawiła się na "Wielkiej Gali Gwiazd Plejady", gdzie wręczyła jedną ze statuetek. Choć na ściance pozowała sama, to okazuje się, że tego wieczoru miała towarzystwo. Za kulisami można było zobaczyć u jej boku ukochanego. Doda udostępniła też na InstaStories ujęcia, na których widać ją z partnerem, który ewidentnie ją wspierał. Nie brakowało czułości. Piosenkarka i Max stali w objęciach, trzymali za ręce. Miłość kwitnie!

Doda, Max HodgesDoda, Max Hodges KAPiF

Zobacz wideo Doda z ukochanym na czerwonym dywanie

Rabczewska i Hodges wcześniej nie pojawiali się na oficjalnych wydarzeniach. To ich debiut. Myślicie, że kolejnym razem będą wspólnie pozować na czerwonym dywanie przed fotoreporterami? Zdjęcia Dody i Maksa znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.