Doda przedstawiła Maksa Hodgesa rodzicom. Amerykanin zapozował bez koszulki razem z ojcem artystki

Doda od ponad roku jest singielką. Długo ukrywała, że jej związek z Emilem Stępniem przeszedł do przeszłości. W jej życiu pojawił się jednak inny mężczyzna. Wokalistka utrzymywała, że Max Hodges jest tylko jej przyjacielem. Każdego z przyjaciół przedstawia swoim rodzicom?

Doda nie ukrywała, że rozstanie z Emilem Stępniem bardzo na nią wpłynęło. Szczerze przyznała, że była bliska załamania. Teraz artystka układa życie na nowo. Podkreśliła, że nie zamierza w najbliższej przyszłości angażować się w związek. Nawet gdy na horyzoncie pojawił się przystojny Amerykanin, który (jak sama twierdzi) jest tylko jej przyjacielem. Co jednak ciekawe, artystka przedstawiła Maksa Hodgesa rodzicom. Mężczyzna szybko poczuł się pewnie i razem z ojcem Rabczewskiej paradował bez koszulki

Zobacz wideo Doda i Max znowu się spotkali. Wybrali się na spacer do parku

Doda przedstawiła Maksa Hodgesa rodzicom 

Doda w ostatnim czasie spędza sporo czasu z Maksem Hodgesem. Mężczyzna jest amerykańskim aktorem i modelem. Razem wypoczywali na Mazurach, czy zostali przyłapani na romantycznym spacerze, podczas którego trzymali się za ręce. Mimo tych znaków artystka utrzymuje, że z Maksem nie łączy ją nic więcej oprócz przyjaźni. 

Gwiazda postanowiła jednak przedstawić przyjaciela swoim rodzicom, z którymi jest bardzo zżyta. Na InstaStory relacjonowała, jak przebiega pierwsza wizyta Amerykanina w jej rodzinnym domu. Wokalistka nagrała modela, który stoi obok jej ojca. Oboje nie mają na sobie koszulek, a Max, by nie wypaść blado przy muskularnym tacie Rabczewskiej, zaczął robić pompki. 

Twoi rodzice są świetni - powiedział Max na nagraniu.

Doda przedstawiła Maxa Hodgesa rodzicomDoda przedstawiła Maxa Hodgesa rodzicom Fot. Instagram/ dodaqueen

Max nie szczędził również komplementów Dodzie. Cały czas podkreślał, że wygląda niesamowicie. Jak mawiają, od przyjaźni do miłości jest tylko jeden krok. Myślicie, że ta znajomość może przerodzić się w większe uczucie? Trzeba przyznać, że Doda i Max pasują do siebie.

Zobacz: Emil Stępień opublikował zdjęcie Dody z przystojnym Amerykaninem. Skasował post, ale mamy screeny. Skomentował też wygląd Maxa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.