"Taniec z Gwiazdami". Podczas finału omal nie doszło do groźnego wypadku! Piotr Mróz zachował zimną krew

W finałowym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" nie brakowało emocji. Co się wydarzyło?

Więcej o życiu prywatnym gwiazd i celebrytów przeczytacie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Edyta Herbuś zostanie jurorką „Tańca z Gwiazdami"? Jasna deklaracja

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" znika na jakiś czas z anteny Polsatu. 25 października został wyemitowany finał 12. edycji tanecznego show. Na parkiecie pojawili się wszyscy uczestnicy tej odsłony programu, jednak o  zwycięstwo walczyli Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz Kajra i Rafał Maserak. 

Jako pierwsi wystąpili Kajra i Rafał Maserak. Ich występ był niemal idealny. Jurorzy nie mogli się nachwalić i dali uczestnikom za jive'a łącznie 37 punktów. Taniec współczesny, który zaprezentowali Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, był równie imponujący i oceniony również na 37 punktów. Okazuje się jednak, że para zaliczyła drobną wpadkę, która mogła zakończyć się naprawdę groźnym upadkiem. W pewnym momencie fragment sukienki tancerki zaczepił się o głowę Mroza. Przez moment aktor nic nie widział. Najgorsze jest to, że Mróz podnosił w tym momencie Żudziewicz. Mimo dużego stresu, zachował jednak zimną krew i wybrnął z opresji. 

Finał 'Tańca z Gwiazdami'Finał 'Tańca z Gwiazdami' KAPiF.pl / KAPiF.pl

Wpadka uczestników nie umknęła jury. Andrzej Piaseczny przyznał, że z jego perspektywy ten fragment tańca Mroza i Żudziewicz wyglądał naprawdę groźnie. Sami uczestnicy przyznali, że obawiają się, że ta wpadka zaważy na głosach widzów. Nie mieli się jednak o co obawiać, bo po pierwszym tańcu, to oni nieznacznie prowadzili. 

Cały występ możecie obejrzeć poniżej. 

 

ZOBACZ TEŻ: "Taniec z Gwiazdami". Nie tylko Justyna Żyła "przeraziła" Iwonę Pavolvić. Jarosław Kret miał szansę być najgorszym tancerzem w historii

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.