Natalia Siwiec bez ręki, a Khloe Kardashian z czternastoma palcami. Nie tylko Małgorzata Rozenek zaliczyła wpadkę w Photoshopie

To nie sceny z filmu gore, a instagramowa rzeczywistość pogoni za idealnością. Zobaczcie, jakie wpadki z Photoshopem zaliczyły polskie i zagraniczne sławy.

Wiele gwiazd próbuje poprawiać swoje zdjęcia, by wyglądać jeszcze lepiej. Efekty pracy w Photoshopie nie zawsze jednak przynoszą zamierzone skutki.

Zobacz wideo Katarzyna Nosowska żartuje z wyretuszowanej okładki

Wpadki w Photoshopie - Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek pochwaliła się na Instagramie zdjęciami w kostiumie kąpielowym. Zamiast zachwytów padło jednak sporo krytycznych słów. Wielu z obserwatorów zauważyło, że jej ręka na jednej z fotografii jest nieproporcjonalna względem reszty ciała. Gwiazda odpowiedziała fanom wprost, że... nie chce jej się tłumaczyć, dlaczego tak wyszły zdjęcia. I już.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek instagram.com/m_rozenek

Wpadki w Photoshopie - Khloe Kardashian

Khloe Kardashian w 2019 roku bawiła się na 75. urodzinach królowej disco - Diany Ross. Miała na sobie złotą suknię z głębokim rozcięciem oraz fantazyjną burzę loków na głowie. O ile większość internautów zachwycała jej wyglądem, to spora część z nich zwróciła uwagę na dłonie celebrytki. Fani Khloe doliczyli się na nich dokładnie... 14 palców.

Khloe KardashianKhloe Kardashian Instagram

Wpadki w Photoshopie - Kim Kardashain

Kim nie pozostaje w tyle za swoją siostrą Khloe i regularnie zalicza graficzne wpadki. Jedną z najgłośniejszych był retusz, który zmienił kształt samochodu i parkingu. Photoshopowa afera była na tyle głośna, że gwiazda zablokowała komentarze pod postem na Instagramie. Nie usunęła jednak fotki, dzięki czemu do dziś możemy podziwiać "wyszczuplone" auto.

Kim KardashianKim Kardashian Instagram

Wpadki w Photoshopie - Doda

Doda na swoim profilu na Instagramie zamieściła fotografię, na której eksponuje wysportowane ciało. Internauci, którym udało się oderwać wzrok od prężącej się na drzewie Rabczewskiej, zauważyli, że linia horyzontu zmienia się za piosenkarką tuż obok wcięcia w talii.

Dorota RabczewskaDorota Rabczewska Dorota Rabczewska - instagram

Wpadki w Photoshopie - Maffashion

Również Maffashion chciała nieco podrasować swoje zdjęcie. Niestety, niefortunną wpadkę wyłapali obserwatorzy influencerki, którzy nie szczędzili Julii przykrych uwag. W końcu zainteresowana zabrała głos i przyznała się do zabiegu:

Nie muszę być dla nikogo przykładem. Nie mam ani takiej ambicji, ani napisane na czole, że to moje zadanie. Chciałam usunąć to, co stało za mną i to zrobiłam. (...) Przecież od pierwszego komentarza potwierdzam ingerencję w programie - napisała.

Punkt za szczerość?

MaffashionMaffashion instagram.com@maffashion_official

Wpadki w Photoshopie - Dawid Woliński

Dawid Woliński pochwalił się jakiś czas temu zdjęciami z przyjęcia weselnego Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Niestety, juror "Top Model" tak nieudolnie majstrował przy zdjęciach, że wygiął kolumny, które zostały uchwycone na zdjęciu. Wpadka była na tyle widoczna, że od razu została wyłapana przez obserwatorów projektanta. 

Dawid Woliński, Joanna Przetakiewicz, Rinke RooyensDawid Woliński, Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens Fot. dawid_wolinski_private/Instagram

Wpadki w Photoshopie - Natalia Siwiec

Na początku 2021 roku Natalia Siwiec wrzuciła na Instagram fotografię wykonaną na bajecznym tle rajskich widoków. Fani influencerki nie mogli wyjść z podziwu, jaką gwiazda ma formę. Część z jej obserwatorów szybko jednak zwróciła uwagę na fakt, że celebrytce brakuje... lewej ręki.

Natalia SiwiecNatalia Siwiec fot. Instagram @nataliasiwiec.official

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.