"Taniec z Gwiazdami". Nie tylko Justyna Żyła "przeraziła" Iwonę Pavolvić. Jarosław Kret miał szansę być najgorszym tancerzem w historii

"Taniec z Gwiazdami" emitowany jest w polskiej telewizji od 2005 roku (z trzyletnią przerwą). Przez ten okre przewinęło się sporo celebrytów. Nie każdy z nich jednak zachwycił swoimi umiejętnościami...

W ostatnim czasie w pamięci widzów "Tańca z Gwiazdami" zapisały się taneczne zmagania Justyny Żyły, która nie popisała się przesadnym poczuciem rytmu. Jednak nie tylko ona udział w show może zaliczyć do "średnio udanych".

Zobacz wideo Kolega powiedział Sylwii Bombie, że jest brzydka. „To mnie ukształtowało"

Więcej artykułów o gwiazdach znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Justyna Żyła

Udział Justyny Żyły w "Tańcu z Gwiazdami" jeszcze na długo pozostanie w pamięci widzów - celebrytka z odcinka na odcinek robiła minimalne postępy. Złośliwi uważają, że żona skoczka była najgorszą uczestniczką w historii show. Żal było również jej partnera Tomasza Barańskiego, który na próżno starał się nauczyć dziewczynę jakiegokolwiek rytmu. Jak skomentowała jej poczynania w jednym z odcinków Iwona Pavlović:

Przerażasz mnie. Nie potrafisz zrobić kroku poprawnie. Wszystko zawdzięczasz Tomkowi. Twoje nogi odmawiają posłuszeństwa. Tu nie ma niczego - ostro komentowała Czarna Mamba.
 

*Taniec z Gwiazdami IX edycja POLSAT odc.3*Taniec z Gwiazdami IX edycja POLSAT odc.3 KAPIF.pl

Michał Szpak

Nieudany udział Michała Szpaka w "Tańcu z Gwiazdami" może być zaskoczeniem dla wielu - ze względu na wykonywany zawód powinien mieć przecież nienaganne poczucie rytmu. Jednakże po jednym z pierwszych jego występów Iwona Pavlović powiedziała, że gdyby mogła, przyznałaby mu minusowe punkty...

 

Michał SzpakMichał Szpak fot. KAPIF

Norbi

Choć Nina Tyrka robiła wszystko, aby pomóc Norbiemu w złapaniu rytmu, jej próby zdały się na marne. Andrzej Grabowski w jury otwarcie przyznał, że tancerza nigdy z niego nie będzie. Piosenkarz odpadł w trzecim odcinku - za trzy występy otrzymał średnio 20 punktów.

 

NorbiNorbi fot. KAPIF

Kasia Tusk

Kasia Tuskwyznała po latach zdradziła, że kiedy odpadła z "Tańca z Gwiazdami" poczuła... ulgę. Według influencerki dotrwała tam prawie do finału głównie ze względu na sympatię widzów.

Tańczyłam średnio, ale widzowie chyba mnie polubili i "trzymali" prawie do finału. A jednak bardziej niż z sukcesu cieszyłam się z... końca programu - powiedziała Tusk.
 

Kasia TuskKasia Tusk fot. KAPIF

Krzysztof Gójdź 

Gójdź zasłynął w programie swoimi potyczkami z Ivoną Pavolić, której życzył więcej dystansu i pogody ducha. Choć zdobył sympatię widzów tanecznego show, to jury aż do końca było wobec niego surowe. Zajął ostatecznie szóste miejsce w konkursie. 

 

Krzysztof GójdźKrzysztof Gójdź fot. KAPIF

Jarosław Kret

Jarosław Kret bardzo szybko zakończył swoją przygodę z "Tańcem z Gwiazdami". Nie dość, że nie wykazał się umiejętnościami i usłyszał, że "ma szansę zostać najgorzej tańczącą osobą w historii programu", to jeszcze publiczne i w mało elegancki sposób rozstawał się wówczas ze swoją partnerką, Beatą Tadlą. Pogodynek po zakończeniu przygody z show z rozbrajającą szczerością wyznał:

Ja się nie nadaje do tańca.

Jarosław KretJarosław Kret fot. KAPIF

Kogo jeszcze dodacie do tej listy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.