Adele zrobiła live'a na Instagramie, a tam pytanie o Kingę Rusin. Zapamiętała polską dziennikarkę z afterparty u Beyonce i Jaya Z?

Adele aktualnie pracuje nad promocją albumu. Nowy singiel wokalistki "Easy on Me" wychodzi 15 października. Gwiazda z tej okazji zorganizowała na Instagramie live'a, a tam pojawiło się pytanie o Kingę Rusin.

Adele na jakiś czas odsunęła się z show-biznesu i skupiła się na swoim życiu prywatnym. O artystce zrobiło się głośno, za sprawą jej niezwykłej metamorfozy. Gwiazda zapowiedziała nowy singiel i rzuciła się  wir pracy. Spontanicznie zorganizowała live'a, podczas którego pojawiło się zaskakujące pytanie na temat Kingi Rusin, którą poznała na prywatnym afterparty u Beyonce i Jaya Z, gdzie bawiła się cała śmietanka Hollywood. Wokalistka ją zapamiętała? 

Zobacz: Kinga Rusin bawiła się z największymi gwiazdami na imprezie u Beyonce. Pokazała zdjęcie z Adele

Zobacz wideo Kinga Rusin przyleciała na Oscary. Pokazuje przygotowania do gali

Adele zapytana o Kingę Rusin podczas live'a na Instagramie

Pamiętny wpis Kingi Rusin, w którym ujawniła kulisy tego, co działo się podczas prywatnej imprezy u Beyonce i Jaya Z, odbił się szerokim echem. Dziennikarka zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z brytyjską gwiazdą i zachwycała się jej nowym wyglądem, po zrzuceniu 30 kilogramów. Kinga Rusin dokładnie opisała, kogo poznała podczas imprezy po gali Oscarów. Miała nawet przyćmić Beyonce i podbić parkiet z jej mężem, czy Leonardo DiCaprio

Od tego pamiętnego wydarzenia minął ponad rok. Wygląda na to, że jeden z fanów postanowił przypomnieć tę imprezę samej Adele. Zastanawiając się, czy piosenkarka pamięta jeszcze rozmowę z polską dziennikarką, na live zapytał: 

Czy znasz Kingę Rusin? - czytamy.

Adele zapytana o Kingę Rusin podczas live'a na InstagramieAdele zapytana o Kingę Rusin podczas live'a na Instagramie Fot. Instagram/ adele

Adele niestety nie odpowiedziała na pytanie. Zamiast tego można było się przyjrzeć, jak wygląda jej salon. W pokoju znalazły się duże okna, drewniane meble i długie zasłony. Salon utrzymano w jasnych barwach beżu. 

Myślicie że Hollywood wciąż pamięta o Kindze Rusin? Więcej materiałów o gwiazdach znajdziecie na Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.