"Przysięga" znika z ekranów. Co wydarzy się w ostatnim odcinku przed długą przerwą?

Serial "Przysięga" zostaje wstrzymany. 11 czerwca widzowie zobaczą ostatni, 429. odcinek. Jego miejsce na ekranie zastąpią rozgrywki Euro 2020. Co wydarzy się przed dłuższą przerwą?

Przed widzami 429. odcinek "Przysięgi". Będzie on zarazem ostatnim wyemitowanym odcinkiem przed wakacjami. Od 14 czerwca na antenie TVP1 zamiast tureckiego serialu, będzie można oglądać eliminacje do Euro 2020. Z ekranów zniknie na ten czas także serial "Elif". Również w telewizyjnej dwójce zostanie wstrzymana emisja "Promyka nadziei". Co wydarzy się w ostatnim odcinku "Przysięgi"?

Małgorzata Kożuchowska z synem JasiemMałgorzata Kożuchowska opowiedziała o swoim dzieciństwie i byciu mamą

Zobacz wideo Tureckie seriale hitem wśród polskich widzów. Od czego zaczął się ten fenomen?

"Przysięga" odcinek 429. Co wydarzy się w serialu?

Wierni fani serialu na pewno pamiętają, że syn Emira został porwany. W poprzednim odcinku mężczyzna znalazł właściciela samochodu, którym uprowadzono jego dziecko. Porywacz natomiast skontaktował się z Feride, by umówić się na spotkanie. Przez głośnik telefonu słychać było płacz dziecka. Z kolei Kumru w ostatnim czasie jeszcze bardziej pogrążała się w swoich fantazjach na temat męża siostry, Kemala. Dochodzi do tego, że życzy Narin śmierci.

W 429. odcinku "Przysięgi" akcja nabiera tempa. Kumru nadal nie daje za wygraną. Dziewczyna popada w szaleństwo i nie odpuszcza uczuć do Kemala. Chce odbić męża siostrze. W końcu zdobywa się na odwagę i wyznaje mu miłość. Wciąż wierzy w swoją fantazję, że on odwzajemnia jej uczucia i będą razem, kiedy Narin umrze. Czy jej niebezpieczne wizje poprowadzą ją ku najgorszemu?

Natomiast zrozpaczony po stracie Emir, próbuje zrobić coś w sprawie porwania syna. Resit, czyli porywacz dziecka, chce wywieźć malucha i Feride za granicę. Emir nie może do tego dopuścić. Dzięki wskazówce od opiekunki, udaje mu się trafić do miejsca kryjówki, w której przestępca więzi jego syna i Feride. Czy zdoła ich uratować? Tego widzowie dowiedzą się w następnym odcinku. Natomiast w domu Narin i Kemala dalej nie dzieje się dobrze. Mężczyzna odkrywa pewną ważną informację o siostrze żony...

Karolina Szostak zmieniła fryzuręKarolina Szostak chwali się metamorfozą. Pokazała zdjęcia przed i po

"Przysięga" odcinek 429. Kiedy oglądać?

429. odcinek "Przysięgi" zostanie wyemitowany w piątek, 11 czerwca o godzinie 16:05 w TVP1. Serial czeka długa przerwa. Kontynuacja emisji nastąpi prawdopodobnie od września.

Więcej o: