"Hotel Paradise". Kim jest Kara, która namiesza w dwóch parach? W nowych odcinkach będzie się działo

W "Hotelu Paradise" pojawi się nowa uczestniczka, Kara. Z pewnością namiesza w willi! "Spojrzeliśmy z chłopakami po sobie i to było takie wow" - podsumował Marcin.

Przedpremierowo na Playerze został udostępniony już środowy odcinek "Hotelu Paradise". W zapowiedzi poprzedniego było widać, że do programu wejdzie nowa uczestniczka, która wywoła poruszenie wśród męskiej części ekipy. Sprawdziliśmy, czym prywatnie się zajmuje.

Kara dołączy do uczestników "Hotelu Paradise"

W krótkim fragmencie, który pojawia się na końcu każdego odcinka "Hotelu Paradise", widzowie mogli zaobserwować wejście nowej uczestniczki. Produkcja nie pokazała wówczas, jak wygląda, ale można było ją zobaczyć na Playerze. Okazało się, że do ekipy z programu dołączy Białorusinka Kara.

Zobacz też: "Hotel Paradise". Ola przypadkowo zdradziła, kto wróci do hotelu? Kibicuje osobie, której w programie już nie ma

Dziewczyna od kilku lat mieszka w Polsce, jednak gdy przyjechała, zupełnie nie znała języka. Obecnie komunikacja idzie jej jednak o wiele sprawniej. Wydaje się, że planuje zostać tutaj na dłużej, bo założyła własny salon kosmetyczny w Trójmieście. Poza tym interesuje się też grafiką i projektowaniem wnętrz. 

Kara na początku będzie sprawiała wrażenie osoby nieco zamkniętej i nieśmiałej, jednak wydaje się, że szybko się to zmieni. Męska część ekipy bardzo dobrze na nią zareagowała, zdecydowanie gorzej było wśród pań. Fragmenty nowych odcinków świadczą o tym, że Natalia i Bibi odczują zagrożenie i pod wpływem silnych emocji oraz obaw, obydwie się rozpłaczą.

Nie wiadomo jednak, czy wejście Kary do programu faktycznie spowoduje rozłam w niektórych parach. Tego widzowie dowiedzą się zapewne w tym tygodniu. 

Zobacz wideo Sonia z "Hotel Paradise" zagrała w Koło Plotka
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.