"Hotel Paradise". Najbardziej łzawe pożegnanie w programie. Płakali uczestnicy, obsługa i widzowie. "Oby Basia wróciła"

W poniedziałkowym odcinku "Hotelu Paradise" doszło do sytuacji, której nie spodziewał się nikt. Luiza przyczyniła się do tego, że Basia odpadła z programu. Fani show wyjątkowo mocno zareagowali na te wieści.

Basia i Krystian z "Hotelu Paradise" niemal od początku programu byli razem. Nie wszystkim podobała się ich relacja, a dla wielu uczestników byli najpoważniejszymi rywalami w walce o zwycięstwo. Ostatecznie po wielu namysłach i naradach Luiza, która miała immunitet, zdecydowała się rozbić parę i pożegnać Basię. 

'Hotel Paradise'. Sara i Kamil wytypowali kto opuści program"Hotel Paradise". Sara i Kamil wytypowali, kto opuści program

Jak zareagowali widzowie "Hotelu Paradise"?

W poprzednim odcinku "Hotelu Paradise" odpadł Maurycy decydujący, któremu z uczestników przekaże immunitet. Padło na Luizę. Oznaczało to, że dziewczyna będzie bezpieczna na Rajskim Rozdaniu i nie odpadnie z programu. Miała okazję stanąć przy dowolnym chłopaku i uniemożliwić podejście do niego innej uczestniczce. Gdyby ktoś zdecydował się stanąć przy tej samej osobie co Luiza, zwyczajnie odpadłby z programu. Padło na Krystiana związanego dotychczas z Basią. Uczestniczka musiała więc wybrać innego partnera i zdecydowała się na Kamila. Niestety, nie udało się jej stworzyć z nim pary i musiała pożegnać się z show.

Tuż po tym pojawiły się tysiące komentarzy zasmuconych fanów. Były też głosy, że Luiza z "Hotelu Paradise" postąpiła słusznie i wreszcie rozbiła parę, która konsekwentnie zmierzała do finału, zagrażając innym uczestnikom:

Moim zdaniem Luiza dobrze zrobiła, wreszcie zaczęło się coś dziać.
Oby wróciła! Słabe zachowanie ze strony Luizy. Sama nie zbudowała z nikim relacji i chciała popsuć ją komuś innemu.
Zachowanie Luizy to był cios poniżej pasa.

Internauci pisali, że płakali, gdy uczestniczka odchodziła z programu. Pożegnała ją zresztą sama obsługa hotelu, co nigdy wcześniej nie miało miejsca.

Moment, w którym obsługa żegna Basię był mega wzruszający. To pokazało, że dziewczyna ma naprawdę dobre serce i była miła dla każdego.
Popłakałam się, oglądając ten odcinek.
Najbardziej wzruszające odejście tej edycji.

'Hotel Paradise'Do "Hotelu Paradise" wszedł przyjaciel innego uczestnika. Rozbił parę!

Jak oceniacie ten ruch Luizy?

Zobacz też: Uczestnik "Love Island" wystąpi w show Polsatu! Przed Piotrem trudne zadanie

Zobacz wideo Sonia z "Hotel Paradise" zagrała w Koło Plotka