Uczestnik "Love Island" wystąpi w show Polsatu! Przed Piotrem trudne zadanie

W najnowszym odcinku "Ninja Warrior Polska" wystąpi znany wszystkim fanom programu "Love Island", Piotr Szczurek. Jak sobie poradzi?

Piotr Szczurek jest doskonale znany widzom programu "Love Island. Wyspa Miłości". Już od kilku tygodni stara się stworzyć podstawy związku z wrażliwą Stellą, która ma jednak coraz więcej wątpliwości. W poniedziałkowym odcinku niemal wszyscy uczestnicy skomentowali władcze zachowanie Piotra względem ukochanej. W najbliższych dniach przekonamy się, jak rozwinie się ich relacja, a póki co możemy podziwiać Piotra w kolejnym programie Polsatu.

Zobacz wideo Zerwanie Rafała i Oli było zaskoczeniem

Uczestnik "Love Island" wystąpi w "Ninja Warrior Polska". Ekstremalnie trudny tor będzie łaskawy dla Piotra?

Piotr Szczurek już nie raz chwalił się, że pracuje jako trener personalny. Okazuje się, że trenuje między innymi z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim. Teraz przyszedł czas, aby sam podjął wyzwanie i zawalczył o 150 tys. zł. Chłopak Stelli zdradził, że życie nie było dla niego łatwe i wiele razy odebrał od losu lekcje pokory.

Moja droga z Tuchowa, z którego pochodzę, do Warszawy była długa i wyboista. Zanim zostałem trenerem, po drodze zajmowałem się chyba wszystkim, czym można było. Od wykładania towaru na półki w sklepach, po pracę na stoisku rybnym czy w hurtowni z warzywami i owocami. Dzięki temu, że tyle po drodze przeszedłem, żyje mi się teraz łatwiej - zdradził.
 

Myślicie, że Piotr poradzi sobie z trudnymi przeszkodami? Odcinek z jego udziałem zostanie wyemitowany już 30 marca o godz. 20:05 w Polsacie.

Plotek wspiera seniorów

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.