"Hotel Paradise". Luiza otrzymała immunitet i rozbiła jedną z najmocniejszych par. "Jestem w totalnym szoku"

Za nami kolejny odcinek "Hotelu Paradise". Podczas Rajskiego Rozdania doszło do niespodziewanego zwrotu akcji.

Akcja w "Hotelu Paradise" nabiera rozpędu. Niedawno program opuścił Maurycy, którego wytypowali nowi uczestnicy - Sara i Krzysztof. Oprócz niego wskazali także Simona, ale w głosowaniu uratowali go koledzy. Mężczyzna odchodząc dostał możliwość wybrania kobiety, do której trafi immunitet. Przez to to Rajskie Rozdanie całkowicie zmieniło losy jednej z par.

Zobacz wideo Marietta wygrała pierwszą edycję

"Hotel Paradise". Kolejny uczestnik opuszcza program

Jak się okazało, Maurycy przekazał immunitet Luizie, z którą stworzył pierwszą parę. Ta postanowiła wykorzystać sytuację, że jest bezpieczna, a jej decyzja mocno wpłynęła na przebieg wydarzeń. Niespodziewanie podeszła do Krystiana, który praktycznie od początku był związany z Basią.

Nie ukrywam, jestem bardzo zaskoczona - mówiła Klaudia El Dursi i poprosiła ją o kilka słów wytłumaczenia.
Basia zasługuje na faceta, który będzie stał za nią murem. To jest złota kobieta. Widzę chemię z twojej strony - zwróciła się do koleżanki - ale z jego nie. Przykro mi się robi, jak ona się stara o Krystiana. Przykro mi, że Krystian nie docenia tego, jaką ma obok wspaniałą osobę - tłumaczyła Luiza.
Jestem w totalnym szoku, Luiza mnie nie zna tak, jak Basia, która wie, że nie okazuję emocji wylewnie. Nie uważam, że nie staram się o Basię, po prostu nie zostałem nauczony okazywania uczuć - mówił Krystian.

Luiza podkreśliła, że nie zrobiła tego specjalnie. El Dursi poprosiła Basię o komentarz:

Nie mam nic do powiedzenia - podkreśliła.

Następnie wybierali inni. Bibi podeszła do Simona, Nathalia wróciła do Marcina, Sara stanęła za Kamilem, Ola chce kontynuować znajomość z Krzysztofem. Jako ostatnia wybierała Basia. Podeszła do Kamila, ponieważ nie chciała nikomu przeszkadzać w tworzeniu par.

Czuję się trochę zakłopotany, nie do końca potrafię zrozumieć twoją decyzję - mówił do koleżanki.

Ostatecznie wybrał Sarę, tym samym Basia musiała pożegnać się z programem. Krystian miał pretensje do Luizy, że nie porozmawiała z nim. Tłumaczyła, że przykro jej się patrzy, jak inni budują relacje, a ona nie może nikogo poznać.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.