"Przyjaciółki". Mateusz Damięcki dołącza do obsady. Kogo zagra w nowym sezonie? Może sporo namieszać!

"Przyjaciółki" wracają na antenę. Premiera 17. sezonu serialu odbędzie się już w najbliższy czwartek, 4 marca. Przy tej okazji mamy dobrą wiadomość dla fanów. Do obsady dołączy aktor Mateusz Damięcki.

"Przyjaciółki" wracają z przytupem. Już w najbliższy czwartek przekonamy się, co nowego wydarzy się w życiu Anki, Zuzy, Patrycji i Ingi. W 17. sezonie nie zabraknie emocji i nowych bohaterów. Do obsady dołączył m.in. popularny aktor Mateusz Damięcki. Jego postać może sporo namieszać w życiu jednej z bohaterek.

Zobacz wideo "Przyjaciółki". Anita Sokołowska o burzy wokół zdjęcia na Instagramie

Radosław Majdan i Jarosław Jakimowicz z pierwszymi żonamiPierwsze małżeństwa gwiazdorów. Kim były ich żony?

"Przyjaciółki". Mateusz Damięcki dołącza do obsady

W 17. sezonie serialu "Przyjaciółki" pojawi się dwóch nowych bohaterów. W życiu Ingi (Małgorzata Socha) namiesza mężczyzna, którego zagra Jakub Sasak. W nowych odcinkach zobaczymy również Mateusza Damięckiego. Popularny aktor zagra postać Błażeja, który pojawi się w życiu Zuzy (Anita Sokołowska).

W poprzednim sezonie Zuza musiała poradzić sobie z problemami osobistymi i zawodowymi. W nowych odcinkach serialu "Przyjaciółki" kobieta zaobserwuje u swojego syna nietypowe zachowania. Zacznie podejrzewać, że cierpi on na autyzm.

Zobacz też: "Przyjaciółki". Magdalena Stużyńska zniknęła z mediów. Teraz uspokaja fanów: Przechorowałam wirusa. Nie było przyjemnie

Po diagnozę wybierze się do poradni psychologicznej. Tam pozna Błażeja (Mateusz Damięcki), który jest ojcem chłopca z autyzmem. Mężczyzna będzie chciał pomóc Zuzie i podzielić się swoimi doświadczeniami. Czy Zuza przyjmie pomocną dłoń od Błażeja? O tym przekonamy się w najnowszym sezonie „Przyjaciółek”.

 

„Przyjaciółki". Kiedy premiera 17. sezonu?

Premiera 17. sezonu serialu "Przyjaciółki" odbędzie się w czwartek, 4 marca. Polsat wyemituje najnowszy odcinek o godzinie 21:05. 

Daniel QczajQczaj ostro o celebrytkach publikujących zdjęcia dzieci. "Dla pedofili to jest raj"

W rolach głównych powrócą Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, JoannaLiszowska i Magdalena Stużyńska.

Więcej o: