"Przyjaciółki". Widzowie obawiali się, że w nowym sezonie zabraknie Anki. Małgorzata Socha uspokaja

Zdjęcia do nowego sezonu serialu "Przyjaciółki" ruszyły. Fani jednak zmartwili się, że Magdalena Strużyńska nie pojawi się w nowych odcinkach. Uspokoiła ich Małgorzata Socha.

Serial "Przyjaciółki" rusza z kolejnym sezonem. Już najbliższej wiosny widzowie będą mogli obejrzeć dalsze losy Zuzy, Patrycji, Ingi i Anki. Produkcja pokazała pierwsze zdjęcia z planu, jednak widzowie dostrzegli jeden szczegół, który ich zaniepokoił. Brakowało na nich Anki.

Najlepsze filmy na walentynki pomogą stworzyć wyjątkową atmosferę. Zdjęcie ilustracyjneNajlepsze filmy na walentynki- sprawdź najlepsze tytuły na udany walentynkowy wieczór

"Przyjaciółki". Czy zobaczymy dalsze losy Anki?

Na oficjalnym profilu serialu na Instagramie jakiś czas temu ukazały się pierwsze zdjęcie z planu. Była na nich Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska) i Zuza (Anita Sokołowska), a zamiast Anki (Magdaleny Strużyńskiej) - Ewa Wachowicz.

Po postem pojawiło się wiele komentarzy od internautów, którzy dopytywali się, co oznacza brak Strużyńskiej na zdjęciach. Czyżby wątek Anki został zakończony? W końcu w ostatnim sezonie Anka pokochała życie na wsi, dokąd wyjechała.

A gdzie czwarta przyjaciółka? 
A gdzie pani Magda???
 A gdzie Anka i Dorotka???! - komentowali internauci. 

Jednak fanów uspokoiła Małgorzata Socha, która krótko ucięła narastające plotki:

Anka będzie w nowych odcinkach - wyjaśniła aktorka.

Krzysztof Wieszczek"Przyjaciółki". Krzysztof Wieszczek przywitał na świecie drugie dziecko

A obecności Ewy Wachowicz? Oczywiście produkcja nie zmierza zastąpić Stużyńskiej Ewą Wachowicz. Obecność producentki wynikała po prostu z tego, że ona również jest związana ze stacją. Wyjaśniła to także w rozmowie z Plotkiem.

Z "Przyjaciółkami" bardzo się lubimy i to od dawna! Spotykamy się na prezentacji ramówek Polsatu/nagraniach spotów/programów. Ostatnio spotkałyśmy się na nagraniu spotu do wiosennej ramówki Polsatu i stąd te wspólne zdjęcia. A Magda w "Przyjaciółkach" jest niezastąpiona i ją uwielbiam - wyjaśniła nam Ewa Wachowicz.

Z pewnością zapewnienia Małgorzaty Sochy jak i Ewy Wachowicz powinny uspokoić fanów. 

Zobacz wideo Małgorzata Socha zdradza, co wydarzy się w nowym sezonie "Przyjaciółek"
Więcej o: