"Przyjaciółki". Widzowie obawiali się, że w nowym sezonie zabraknie Anki. Małgorzata Socha uspokaja

Zdjęcia do nowego sezonu serialu "Przyjaciółki" ruszyły. Fani jednak zmartwili się, że Magdalena Strużyńska nie pojawi się w nowych odcinkach. Uspokoiła ich Małgorzata Socha.

Serial "Przyjaciółki" rusza z kolejnym sezonem. Już najbliższej wiosny widzowie będą mogli obejrzeć dalsze losy Zuzy, Patrycji, Ingi i Anki. Produkcja pokazała pierwsze zdjęcia z planu, jednak widzowie dostrzegli jeden szczegół, który ich zaniepokoił. Brakowało na nich Anki.

"Przyjaciółki". Czy zobaczymy dalsze losy Anki?

Na oficjalnym profilu serialu na Instagramie jakiś czas temu ukazały się pierwsze zdjęcie z planu. Była na nich Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska) i Zuza (Anita Sokołowska), a zamiast Anki (Magdaleny Strużyńskiej) - Ewa Wachowicz.

Po postem pojawiło się wiele komentarzy od internautów, którzy dopytywali się, co oznacza brak Strużyńskiej na zdjęciach. Czyżby wątek Anki został zakończony? W końcu w ostatnim sezonie Anka pokochała życie na wsi, dokąd wyjechała.

A gdzie czwarta przyjaciółka? 
A gdzie pani Magda???
 A gdzie Anka i Dorotka???! - komentowali internauci. 

Jednak fanów uspokoiła Małgorzata Socha, która krótko ucięła narastające plotki:

Anka będzie w nowych odcinkach - wyjaśniła aktorka.

A obecności Ewy Wachowicz? Oczywiście produkcja nie zmierza zastąpić Stużyńskiej Ewą Wachowicz. Obecność producentki wynikała po prostu z tego, że ona również jest związana ze stacją. Wyjaśniła to także w rozmowie z Plotkiem.

Z "Przyjaciółkami" bardzo się lubimy i to od dawna! Spotykamy się na prezentacji ramówek Polsatu/nagraniach spotów/programów. Ostatnio spotkałyśmy się na nagraniu spotu do wiosennej ramówki Polsatu i stąd te wspólne zdjęcia. A Magda w "Przyjaciółkach" jest niezastąpiona i ją uwielbiam - wyjaśniła nam Ewa Wachowicz.

Z pewnością zapewnienia Małgorzaty Sochy jak i Ewy Wachowicz powinny uspokoić fanów. 

Zobacz wideo Małgorzata Socha zdradza, co wydarzy się w nowym sezonie "Przyjaciółek"
Więcej o:
Copyright © Agora SA