Ewa Wachowicz w "Przyjaciółkach"? Fani serialu podejrzewali, że zajmie miejsce Magdy Stużyńskiej. Była miss zareagowała [PLOTEK EXCLUSIVE]

Magdalena Stużyńska nie pojawiła się na planie wiosennego spotu Polsatu. Fani "Przyjaciółek" natychmiast zaczęli się obawiać, że nie pojawi się w nowym sezonie. Ewa Wachowicz zdradziła nam, jaka jest prawda.

Na planie wiosennego spotu Polsatu mogliśmy podziwiać tylko trzy z czterech serialowych "Przyjaciółek" - Małgorzatę Sochę, która wciela się w rolę Ingi, Joannę Liszowską, która gra Patrycję, oraz Anitę Sokołowską czyli Zuzę. Zabrakło Anki, którą gra Magda Stużyńska. Na jej miejscu z "Przyjaciółkami" pozowała jednak Ewa Wachowicz. Fani produkcji zaczęli zastanawiać się, czy była miss zajmie miejsce Magdy Stużyńskiej również w serialu. Znamy odpowiedź.

Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita SokołowskaGwiazdy "Przyjaciółek" bez serialowej Anki w spocie Polsatu. Fani zaniepokojeni

Zobacz wideo Małgorzata Socha zdradza, co wydarzy się w nowym sezonie "Przyjaciółek"

Polecamy również: Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie z planu "Przyjaciółek". Brakuje na nim Sochy i Liszowskiej. Wiemy, czy wróciły na plan [TYLKO U NAS]

Ewa Wachowicz reaguje na podejrzenia fanów "Przyjaciółek"

Postanowiliśmy spytać Ewę Wachowicz, czy obawy miłośników polsatowskiego serialu są słuszne i czy faktycznie zobaczymy ją w nowym sezonie "Przyjaciółek".

Z "Przyjaciółkami" bardzo się lubimy i to od dawna! Spotykamy się na prezentacji ramówek Polsatu/nagraniach spotów/programów. Ostatnio spotkałyśmy się na nagraniu spotu do wiosennej ramówki Polsatu i stąd te wspólne zdjęcia. A Magda w "Przyjaciółkach" jest niezastąpiona i ją uwielbiam - wyjaśniła nam Ewa Wachowicz.

Podobne słowa wyjaśnienia padły już również z ust samej Magdy Stużyńskiej. Aktorka zareagowała na rozpaczliwe pytania pod zdjęciem Małgorzaty Sochy. Tam fani serialu zastanawiali się, "gdzie jest Ania". Aktorka odpowiedziała wtedy:

Na planie "Przyjaciółek".

Jak widać, niewiele trzeba, by miłośnicy serialu wpadli w panikę. Na szczęście mogą już spać spokojnie.

Przeczytajcie także: Agnieszka Sienkiewicz jako Dorotka z "Przyjaciółek" wdzięczy się na planie spotu promocyjnego Polsatu. Fani są w szoku: "Petarda!"

Więcej o: