Agnieszka Sienkiewicz jako Dorotka z "Przyjaciółek" wdzięczy się na planie spotu promocyjnego Polsatu. Fani są w szoku: "Petarda!"

Aktorka założyła długą kobaltową suknię, do której dobrała srebrne sandałki na wysokiej szpilce. Wygląda obłędnie.

Agnieszka Sienkiewicz w serialu "Przyjaciółki" wciela się w Dorotę, która jest jedną z ulubionych postaci widzów stacji. Choć aktorka przyznała niedawno na Instagramie, że prywatnie ma niewiele wspólnego z odgrywaną przez siebie postacią, trzeba przyznać, że na ekranie wydaje się być stworzona do tej roli. Mimo że serialowa Dorota nie należy do głównych postaci serialu, te od wielu lat odgrywają Magdalena Stużyńska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska i Anita Sokołowska, i tak zaskarbiła sobie sympatię widzów. Ta z kolei sprawiła, że w nowych sezonach "Przyjaciółek" Dorota pojawia się znacznie częściej niż poprzednich częściach serialu o losach szalonych koleżanek.

Zobacz wideo Agnieszka Sienkiewicz chwali się efektami treningów z Anną Lewandowską

Agnieszka Sienkiewicz zachwyca w kobaltowej sukni na planie spotu Polsatu

We wtorek wieczorem na Instagramie aktorki pojawiły się zdjęcia z planu nowego spotu promocyjnego Polsatu. Agnieszka Sienkiewicz do fotografii przybrała dość odważną pozę, która eksponuje wszystkie jej wdzięki. Ubrana w długą, kobaltową suknię aktorka siedzi na krześle obok ciężarówki z szeroko rozstawionymi nogami i wypiętą klatką piersiową. Na drugim zdjęciu aktorka figlarnie odsłoniła sporą część uda.

Fani są zachwyceni Agnieszką w takim wydaniu. Pod postem na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których obserwatorzy zachwycają się elegancką odsłoną Sienkiewicz:

Omg! Petarda!
Przepięknie Pani wygląda
Ale mega foty! - czytamy pod zdjęciami. 

Nie pozostaje nam nic innego, jak przyłączyć się do grona fanów komplementujących aktorkę. A Wam podoba się styl Agnieszki? 

 
Więcej o: