Gwiazdy "Przyjaciółek" bez serialowej Anki w spocie Polsatu. Fani boją się, że zabraknie jej w nowym sezonie. Odpowiedziała

Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska brały udział w nagraniach do wiosennej ramówki Polsatu. Na planie zabrakło jednak czwartej gwiazdy "Przyjaciółek". Fani martwią się, że Magdalena Stużyńska nie pojawi się w nowym sezonie.

Kilka dni temu gwiazdy kręciły nowy spot Polsatu. Na planie zdjęciowym nie zabrakło więc najważniejszych twarzy stacji - serialowych "Przyjaciółek" czy Ewy Wachowicz. Fanów zaskoczył jednak fakt, że Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska pozowały bez Magdy Stużyńskiej, a za to u ich boku pojawiła się wyżej wspomniana Ewa Wachowicz. Na miłośników "Przyjaciółek" padł blady strach, że to była miss wcieli się teraz w serialową Ankę.

Joanna Liszowska, Ewa WachowiczGwiazdy kręcą spot Polsatu. Stylizacja Liszowskiej niby klasyczna, ale z pazurem

Zobacz wideo Małgorzata Socha zdradza, co wydarzy się w nowym sezonie "Przyjaciółek"

Magda Stużyńska nie pojawiła się na planie spotu Polsatu

Komentarze zmartwionych fanów pojawiły się zarówno na forach poświęconych produkcji, jak i pod zdjęciem, które opublikowała Małgorzata Socha na Instagramie. Gwiazda wrzuciła fotografię z planu spotu i napisała:

Kilka wspomnień z planu wiosennego spotu Polsatu. Ewa Gotuje & Przyjaciółki.
 

Pod zdjęciem pojawiła się lawina przerażonych nieobecnością Magdy Stużyńskiej fanów.

Czy pani Wachowicz też zagra w "Przyjaciółkach"?
Bez Anki to nie to samo będzie.
Gdzie jest Ania??
Czemu nie ma Ani?

DodaDoda tęskni za mężem. Przyznała, że spędza wakacje sama. "Strasznie smutno"

Na szczęście Małgorzata Socha szybko zareagowała na komentarze.

W treści wszystko napisane. Przyjaciółki & Ewa Gotuje. Anka będzie w nowych odcinkach - napisała.

O odpowiedź pokusiła się także Magda Stużyńska. Mimo że ostatnio jest nieaktywna na Instagramie, to jak widać, pilnie śledzi poczynania koleżanek z planu. Przeczytała komentarze i na pytanie "gdzie jest Anka?" odpowiedziała:

Na planie "Przyjaciółek".

My spytaliśmy Magdę Stużyńską, dlaczego nie była obecna na planie spotu, ale na razie nie uzyskaliśmy odpowiedzi. Fani mogą jednak odetchnąć z ulgą, skoro aktorka zapewnia, że zobaczymy ją w nowych odcinkach "Przyjaciółek".

Więcej o: