Doda tęskni za mężem. Przyznała, że spędza wakacje sama. Ubolewa, że nie ma z nią Emila Stępnia. "Strasznie smutno"

Doda nie marnuje czasu i za każdym razem, kiedy ma wolne, wyrusza na wakacje. Tym razem wyleciała do Meksyku, z którego raczy nas pięknymi fotografiami. Wyznała jednak, że żałuje, że nie ma z nią męża.

Ostatnie miesiące Doda spędziła na planie "Dziewczyn z Dubaju". Artystka starała się relacjonować, co dzieje się na planie produkcji. Jej życie prywatne również dostarczało niemałych emocji. Z czasem pojawiły się nawet plotki, że rozstała się z Emilem Stępniem, czemu sama zainteresowana nie zaprzeczyła (zaprzeczył jednak Emil). Teraz artystka postanowiła jednak zabrać głos w sprawie małżeństwa. Dała do zrozumienia, że wakacje spędza bez ukochanego.

Zobacz wideo Córka Beaty Ścibakównej musiała wrócić z USA do Polski. Jak czuje się Helena Englert?

Doda tęskni za mężem. Przyznała, że spędza wakacje sama

Doda wyleciała na kolejne wakacje. Tym razem obrała kierunek na Amerykę Północną. Wylądowała w Meksyku (nieopodal przebywa Małgorzata Rozenek z rodziną) i już jakiś czas temu pochwaliła się zdjęciami z plaży. Postanowiła jednak, że styczniowo-lutowy urlop spędzi bez męża, za którym tęskni:

Jakoś tak wyszło, że teraz będę kilka dni sama i chciałam się Was zapytać, czy lubicie najbardziej spędzać wakacje samemu, z przyjaciółmi czy z ukochanymi? Bo jak sobie myślę, to nie lubię być sama. Tak w kontrze do tego, co się dzieje u mnie na co dzień, kiedy lubię być sama, to na wakacjach jest mi strasznie smutno. Jak sobie wspominam moje fajne wakacje z mężem... Mnóstwo mieliśmy takich superwyjazdów, chyba najfajniejszy w Mediolanie. Ludzie kochani, co tam się działo... Ale też wspaniałe wakacje z moimi przyjaciółmi czy w Turcji, czy w Grecji, ale co no... trzeba też umieć wakacjować samemu.
 

Takie słowa to ważne wyznanie w przypadku Rabczewskiej. Ostatnimi czasy gwiazda nie publikowała zbyt wielu zdjęć z mężem. Kilkanaście dni temu jednak wspomniała, jak przebiegło jej pierwsze spotkanie z nim. Pokazała naprawdę urocze zdjęcie.

Doda zacytowała Edytę Górniak pod swoim zdjęciemDoda pozuje w bikini i zaczepia Edytę Górniak, cytując słowa jej piosenki. Będzie burza?

Więcej o: