Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie z planu "Przyjaciółek". Brakuje na nim Sochy i Liszowskiej. Wiemy, czy wróciły na plan [TYLKO U NAS]

Ostatnio pojawiły się informacje, że jedna z głównych bohaterek serialu została zakażona koronawirusem. Na plan nie wróciły odtwórczynie ról Ingi i Patrycji.

Fani serialu "Przyjaciółki" wstrzymali oddech, kiedy media obiegła wiadomość o zakażeniu koronawirusem jednej z głównych bohaterek. Choć oficjalnie nie została podana informacja, o którą konkretnie aktorkę chodzi, szybko udało się ustalić, kto nie wrócił na plan zdjęciowy po urlopie. A w pracy nie zjawiły się Małgorzata Socha i Joanna Liszowska.

Joanna Liszowska i Małgorzata Socha wrócą na plan "Przyjaciółek"?

W środę Agnieszka Sienkiewicz opublikowała zdjęcie z garderoby na planie serialu "Przyjaciółki", do którego pozuje wraz z Magdaleną Stużyńską oraz wizażystkami: Moniką Krystyną i Marią Radecką. Nie dało się nie zauważyć braku odtwórczyń dwóch głównych ról - Sochy i Liszowskiej.

Na początku sierpnia produkcja serialu przyznała, że starają się nadrobić kilkumiesięczne opóźnienie związane z pandemią i mają nadzieję wyrobić się na wrześniową, planową emisję programu.

Jak wynika z naszych informacji - wszystko jest na dobrej drodze, by tak się stało, bowiem wszystkie aktorki wróciły na plan:

Na zdjęciu brakuje Małgosi i Joasi, ponieważ rzadko zdarza się tak, by wszystkie przyjaciółki miały plan zdjęciowy tego samego dnia. Tak naprawdę, poza wspólnymi scenami, nie widują się na nagraniach - zdradza nasze źródło. Na szczęście wszyscy czują się dobrze i cała ekipa wróciła już do pracy. Małgosia Socha i Joanna Liszowska też.

Fani serialu mogą odetchnąć z ulgą. Wygląda na to, że już za niecały miesiąc będą mogli śledzić przygody ulubionych bohaterów w niezmienionym składzie.

 
Więcej o: