• Link został skopiowany

"Przyjaciółki". Magdalena Stużyńska zniknęła z mediów. Teraz uspokaja fanów: Przechorowałam wirusa. Nie było przyjemnie

Po dłuższej nieobecności aktorka serialu "Przyjaciółki" Magdalena Stużyńska wróciła na Instragram. Aktorka przyznała, że chorowała na koronawirusa, ale fani nie muszą się martwić o nią i serialową Ankę. Zdjęcia do "Przyjaciółek" trwają!
'Przyjaciółki'. Magdalena Stużyńska wraca na Instagram. 'Przechorowałam wirusa'
Fot. Magdalena Stużyńska / Instagram

Magdalena Stużyńska po dłuższej przerwie wróciła na Instagram. Aktorka serialu "Przyjaciółki" opublikowała zdjęcie zza kulis, wyjaśniła też, skąd jej ostatnia nieobecność. Jak się okazuje, Stużyńska chorowała na koronawirusa i miała problem z odnalezieniem się w mediach społecznościowych w czasach pandemii.

Zobacz wideo

"Przyjaciółki": Magdalena Stużyńska miała koronawirusa

Gwiazda "Przyjaciółek" podzieliła się z fanami smutnymi przemyśleniami na temat życia w czasach pandemii koronawirusa. Magdalena Stużyńska wie z doświadczenia, jak przebiega choroba, bo sama na nią chorowała, a niektórym osobom z jej otoczenia nie udało się wyzdrowieć.

Jak wiecie, nie jestem bardzo wylewna, jeśli chodzi o dzielenie się prywatnym życiem, zresztą tu nie dzieje nic spektakularnego. No, może poza tym, że już przechorowałam wirusa. Nie było to przyjemne doświadczenie, ale na szczęście mam to za sobą. Znałam takich, którym niestety się nie udało z tego wyjść, przez to m.in. nowa rzeczywistość, w której funkcjonujemy od jakiegoś czasu, plus serwisy informacyjne, które czytam, nie nastrajają mnie entuzjastycznie - napisała Magdalena Stużyńska.
 

Serialowa Anka na planie "Przyjaciółek"

Magdalena Stużyńska gra jedną z głównych ról w serialu "Przyjaciółki". Ostatnio niepokój fanów wzbudziła jej nieobecność podczas nagrań do wiosennej ramówki Polsatu. W spocie wystąpiły natomiast jej koleżanki z planu - Małgorzata Socha, Joanna Liszowska oraz Anita Sokołowska. Stużyńskiej zabrakło też na najnowszych zdjęciach opublikowanych przez produkcję na Instagramie. Zamiast niej pojawiła się Ewa Wachowicz.

Rola Anki w "Przyjaciółkach" nie jest zagrożona. Magdalena Stużyńska uspokaja fanów, że jej nieobecność w spocie to jedynie wynik niezgranego terminarza.

Czuję się w obowiązku Was uspokoić, że wszystko jest w porządku, a na nagraniu spotu ramówkowego nie byłam, bo kręciłam nowe odcinki "Przyjaciółek" - po prostu nie dało się tego złożyć terminowo. Musimy intensywnie pracować, żeby zdążyć z odcinkami przed emisją. Anka będzie w kolejnym sezonie cała i zdrowa, choć - jak to u Anki - nie zawsze wszystko będzie się układało pomyślnie - pisze Stużyńska.

"Przyjaciółki" wracają na antenę Polsatu w marcu.

Więcej o: