Oto nowi uczestnicy "Hotel Paradise". Jest temperamentny Włoch i makijażystka gwiazd. Kto jeszcze?

W poniedziałek poznaliśmy pełną listę uczestników, którzy jako pierwsi znaleźli się na wyspie w programie "Hotel Paradise", emitowanym na antenie TVN7.

W poniedziałek ruszyła trzecia edycja "Hotel Paradise" w TVN, która niosła ze sobą pewne zmiany. Uczestnicy znaleźli się na Zanzibarze, a nie na Bali, jak dotychczas. Przedstawiamy ekipę, która została pierwszymi mieszkańcami hotelu.

Uczestnicy "Hotel Paradise 3"

Jednym z uczestników trzeciej edycji programu "Hotel Paradise" jest Dawid Susicki. Student nawigacji w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Pracuje również jako trener personalny i grupowy. Ekstrawertyk z ogromną dawką optymizmu. Umie dostosować się do każdej sytuacji. Do tej pory był w sześciu związkach. Jest singlem, ponieważ ceni sobie niezależność. Jego ideał to kobieta o urodzie Klaudii El Dursi. Zadbana, inteligentna, zaradna i świadoma.

'Hotel Paradise 3'"Hotel Paradise 3". Willa jeszcze piękniejsza niż poprzednio. Mamy zdjęcia

Dawid z 'Hotel Paradise'Dawid z 'Hotel Paradise' tvn.pl

Kolejną uczestniczką "Hotelu Paradise" jest Kornelia Głaszcz. Makijaż oraz charakteryzacja to jej praca i jednocześnie największa pasja. Marzy o współpracy z największymi gwiazdami, na planach wielkich produkcji, dotychczas na swoim koncie ma wykonanie makijaży m.in. Joannie Opoździe czy Wiktorii Gąsiewskiej. Uważa, że ma trzy mocne strony - świetnie imprezuje, uwiedzie każdego faceta i zawsze postawi na swoim. Do tej pory nie była w żadnym poważnym związku. Jak twierdzi, nie trafił się jeszcze książę na białym koniu. Jej wymarzony mężczyzna to wysoki, ciemny brunet z idealnym uśmiechem, czuły, opiekuńczy, szczery, z dystansem do siebie.

Kornelia z 'Hotel Paradise'Kornelia z 'Hotel Paradise' tvn.pl

Luiza Benzouaoua z "Hotelu Paradise" jest pół Algierką, pół Polką. Razem z mamą prowadzi butik z ubraniami plus size, jest również modelką. Chodziła w pokazach w Berlinie, Mediolanie, czy we Lwowie. Brała udział w wydarzeniach modowych w całej Polsce. Była uczestniczką siódmej edycji "Top Model”. Na swoim koncie ma także sukcesy w wielu innych konkursach dla modelek. Nie zakochuje się szybko, ale łatwo ją oczarować i zwrócić jej uwagę. Jest długodystansowcem. Jej ideał to wysoki, wysportowany mężczyzna, z poczuciem humoru, wyluzowany i kompromisowy, lubiący się wygłupiać, ale z drugiej strony stanowczy i konkretny.

Luiza z 'Hotel Paradise'Luiza z 'Hotel Paradise' tvn.pl

Simon Price z "Hotelu Paradise" jest agentem nieruchomości i kocha swoją pracę, ale marzy też o byciu DJ-em. Zakochany był tylko raz, ale zerwał z dziewczyną, by móc jeszcze poszaleć. Jego ideał to wysoka brunetka, inteligentna i spokojna, ale z drugiej strony taka, która potrafiłaby go poskromić. Nie lubi kobiet zarozumiałych, sztucznych i zakłamanych.

Simon z 'Hotel Paradise'Simon z 'Hotel Paradise' tvn.pl

Krystian Ferretti z "Hotelu Paradise" jest Włochem. Lubi stawiać na swoim, ale jest także pomocnym i empatycznym mężczyzną. Pracuje jako organizator spotkań rządowych. Jego dwie największe pasje to sport i muzyka.  Jego sposób na zdobycie dziewczyny to normalna rozmowa bez żadnych propozycji seksualnych oraz duża dawka humoru. Zawsze dużo żartuje, nawet z siebie. Uważa, że najważniejsze to dobra atmosfera w grupie. Jest uczuciowy i potrzebuje dużo uwagi. W programie ma nadzieję na prawdziwą miłość, która przetrwa po powrocie do Polski. Nie interesują go rozpuszczone księżniczki.

Krystian z 'Hotel Paradise'Krystian z 'Hotel Paradise' tvn.pl

Basia Pędlowska z "Hotelu Paradise" to z jednej strony silna, niezależna, zaradna i zorganizowana. A z drugiej temperamentna, empatyczna, wiecznie uśmiechnięta i dobra dla innych. Na co dzień pracuje w jednej z restauracji w Gdańsku jako kelnerka, a w weekendy uczy się w szkole wizażu. Najbardziej dumna jest z tego, że mimo złamanego w wypadku kręgosłupa, nie poddała się i wróciła do treningów. Singielką jest od około roku. Twierdzi, że ma pecha do złych mężczyzn. Nie lubi być "tą drugą" i nie cierpi, gdy uwaga mężczyzny nie skupia się na niej w 100 proc. Bardzo ceni sobie niezależność, dlatego w związku szuka partnerstwa. Jej ideał to mężczyzna, nie chłopiec. Wysoki i wysportowany brunet o zielonych oczach, z ogromnym poczuciem humoru. Niebojący się nowych wyzwań czy ciężkiej pracy. Szuka faceta empatycznego i o ogromnym sercu. Rozkochać ją można pewnością siebie i romantycznymi gestami.

Basia z 'Hotel Paradise'Basia z 'Hotel Paradise' tvn.pl

Marcin "Groszek" Grajoszek z "Hotelu Paradise" z wykształcenia jest dietetykiem, a od 17 roku życia zajmuje się głównie modelingiem. Uwielbia śpiewać, grać na gitarze oraz pisać teksty. Nie znosi ludzi niedojrzałych, infantylnych, nienaturalnie się zachowujących. Jest długodystansowcem, chociaż nie ukrywa, że lubi też poszaleć. Niedawno rozstał się z narzeczoną. Był to jego jedyny, ale za to 9-letni związek. Jego ideał to filigranowa blondynka o niebieskich oczach, lubiąca czytać książki. W związku szuka zrozumienia, szczerości, czułości i empatii.

Marcin z 'Hotel Paradise'Marcin z 'Hotel Paradise' tvn.pl

Bogusia Brzezińska z "Hotelu Paradise" studiuje zaocznie wzornictwo, projektowanie ubioru i biżuterii. Prowadzi także własny butik, w którym sprzedaje między innymi ubrania własnego autorstwa. Jej pasje to malowanie obrazów oraz śpiew. Bierze lekcje wokalne i po cichu marzy o własnym projekcie muzycznym. Pociąga ją sława. Pracowita i ambitna. Mimo że szybko potrafi się zauroczyć, to jednak należy do długodystansowców. Jej ideał to wysoki i muskularny Herkules o ciemnej karnacji. Wymarzony partner powinien być opiekuńczy, męski i pracowity, chodzić na siłownie, uprawiać sztuki walki i mieć ucho do dobrej muzyki. Odstraszają ją playboye i mężczyźni bez pasji.

Bogusia z 'Hotel Paradise'Bogusia z 'Hotel Paradise' tvn.pl

Aleksandra Hałabuda z "Hotelu Paradise" to kobieta z charakterem. Nie lubi nudy, nie boi się wyzwań i zawsze walczy o swoje. Na co dzień pracuje jako kelnerka. Ma talent do sportów, uwielbia spędzać czas na siłowni. Ma alergię na głupich, złych i zawistnych ludzi. Kiedyś kręciły ją przelotne romanse i flirty. Ale gdy raz zakochała się naprawdę i mężczyzna złamał jej serce, nie potrafi się zaangażować. Od mężczyzny oczekuje 100% uwagi i wierności. Jej ideał to pewny siebie, wysoki, umięśniony, wytatuowany mężczyzna o pięknym uśmiechu i życiowej zaradności.

Kamil z 'Hotelu Paradise', Klaudia El DursiKlaudia El Dursi skomentowała zachowanie Kamila w "Hotelu Paradise". Auć!

Ola z 'Hotel Paradise'Ola z 'Hotel Paradise' tvn.pl

Zobacz też: Klaudia el Dursi pozuje na plażach Zanzibaru. Doszło do bolesnej sytuacji: Miało być fancy zdjęcie z krowami

Zobacz wideo Sonia z "Hotel Paradise" zagrała w Koło Plotka