Błażej Król u Wojewódzkiego. Odniósł się do określania go "polską wersją Dawida Podsiadło". Kuba do niego: Wypie*dalaj

Tym razem na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego zasiadł Błażej Król. Dziennikarz chciał go zaprosić już od dawna i wreszcie się udało. Piosenkarz był w szoku, bo był pewien, że to pierwszy raz.

Błażej Król to polski muzyk, kompozytor i autor tekstów. Szerszej publiczności dał się poznać dzięki udziałowi w tegorocznym projekcie Żywiec Męskie Granie. Razem z Darią Zawiałow i Igorem Walaszkiem, znanym jako Igo, wykonali utwór "Świt". Jego talent doceniono w jednym z najważniejszych konkursów i został laureatem Paszportów "Polityki" 2019 w kategorii muzyka popularna. Teraz artysta pojawił się w programie Kuby Wojewódzkiego.

Zobacz wideo Kuba Wojewódzki toczy wiele wojen

Błażej Król u Kuby Wojewódzkiego

Motywem przewodnim odcinka było jedno z najpopularniejszych w ostatnim czasie słów w języku polskim. Kuba Wojewódzki uznał, że jest to "wypie*dalaj". Ten motyw zdominował rozmowę z pierwszym zaproszonym gościem.

Błażej Król u Kuby WojewódzkiegoBłażej Król u Kuby Wojewódzkiego Screen z TVN/ Kuba Wojewódzki

Zapowiadając Błażeja przytoczył określenia, jakie stosuje się opisując go. Król może przeczytać o sobie m.in. że to "polska wersja Dawida Podsiadło", "wygląda, jakby uciekł ze Skaldów". Dziennikarz podjął ten temat. Artysta zażartował, że to on sam wymyślił pierwsze porównanie. Błażej określił to jako żart i wiedział, że Dawid się nie obrazi. 

Wypie*daj. Opuść tę grupę - powiedział do niego prowadzący show.

Kuba Wojewódzki, Krzysztof IbiszKuba Wojewódzki pozuje z "polskim Johnem Lennonem", a fani porównują go do Krzysztofa Ibisza

Prowadzący próbował się dowiedzieć, czy piosenkarz używa tego modnego słowa. Ten odrzekł, że stara się nie, chociaż w pewnych stanach zdarza mu się. Gdy Wojewódzki zaspokoił ciekawość, przeszedł do nieco głębszych rozmów:

Czy ty masz dobre zdanie na swój temat? Mam wrażenie, że ty jesteś chłopakiem, który nieadekwatnie do swojego talentu i osiągnięć, jest bardzo krytyczny wobec siebie - dopytywał się.
Tak,jestem krytyczny wobec siebie. Mam dystans do siebie. Biorę poprawkę, nie chcę rzucać sobie ciężarów na kark - odpowiedział gość showmana.

Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki wspomina magazyn, który założył, gdy miał 29 lat. Przy okazji krytykuje inną publikację

Wyszło na jaw także, jakie słabości ma Błażej Król. Jest fanem "Klanu", a ostatnio przerzucił się na "Jestem, jaki jestem", czyli reality show z udziałem Michała Wiśniewskiego. Oprócz tego fascynuje go "Warsaw Shore".

Sprawdź: Modną odzież męską na Avanti24.pl!