"W głębi lasu". W serialu wcielała się w gorącą Monikę. Kingę Jasik mogliście już zobaczyć w "Koronie Królów". Co pokazuje "prywatnie"?

W serialu "W głębi lasu" Monika Sowik była bardzo charakterystyczną postacią. Aktorka Kinga Jasik prywatnie zupełnie nie przypomina bohaterki z produkcji dla platformy Netflix. Jest znacznie spokojniejsza niż Monika Sowik.

Polska adaptacja powieści Harlana Cobena "W głębi lasu" trafiła na Netflix 12 czerwca i zachwyca zarówno widzów, jak i krytyków. Akcja serialu rozgrywa się w 1995 i 2020 roku. W jedną z bohaterek z przeszłości wciela się Kinga Jasik. Okazuje się, że młodą aktorkę niejednokrotnie mogliśmy widywać zarówno na małym jak i dużym ekranie. 

Monika Sowik z serialu "W głębi lasu". Kim jest Kinga Jasik?

25-letnia Kinga ukończyła, Wydział Aktorski na Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego we Wrocławiu. Pod koniec maja pochwaliła się zdjęciem, na którym trzyma pracę magisterską i ogłosiła, że może się już nazywać magistrem sztuki. 

 

Pierwsze kroki na planie filmowym stawiała w "Klanie", "Na Wspólnej" czy "Pierwszej miłości", gdzie grała głównie drugoplanowe role. W trzecim sezonie "Korony Królów" wcieliła się w Helenę Reibnitz. Wzięła udział w wielu popularnych produkcjach m.in. w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", serialach "Ojciec Mateusz", "Na Sygnale" czy "M jak miłość". 

 

Kinga Jasik od dłuższego czasu jest związana z managerem popularnego wrocławskiego klubu "Szklarnia" Boguszem Mamińskim. Widzowie zauważyli, że młoda aktorka jest bardzo szczupła. Dziewczyna w odpowiedzi na zapytania internautów pokusiła się o publikację, w której tłumaczy, że od dłuższego czasu dba o kondycję i sylwetkę. Przez lata pracowała, aby osiągnąć taki efekt. 

[...] Piszę ten post ponieważ osiągnęłam cel, który sobie wyznaczyłam. Jestem z niego dumna, bo NIE jest on kwestią przypadku ani dobrych genów. Jest konsekwencją i efektem mojej ciężkiej pracy - napisała Kinga.
 

Na jej instagramowym profilu można zauważyć, że Kinga chętnie bierze udział w wielu sesjach zdjęciowych i dobrze czuje się przed aparatem. 

Myślicie, że Kinga po serialu "W głębi lasu" zrobi zawrotną karierę?

Zobacz wideo