Wiktoria Filus to Laura z "W głębi lasu". Co wiemy o młodej aktorce? Na jej Instagramie nie brakuje ciekawych zdjęć. Są też z mężem

Serial "W głębi lasu" na platformie Netflix bije rekordy popularności. Uwagę przykuwa młoda aktorka, która wcieliła się w postać Laury. Kim jest Wiktoria Filus?

Serial "W głębi lasu" od 12 czerwca jest dostępny na platformie Netflix i podbija serca polskich widzów. Został oparty na powieści Harlana Cobena o tym samym tytule. Serial nagrany jest w dwóch wymiarach czasowych - w 1994 i w 2019 roku. W rolę głównych bohaterów w teraźniejszości wcielają się Agnieszka Grochowska i Grzegorz Damięcki. Natomiast te same postaci w młodości grane są przez Wiktorię Filus i Huberta Miłkowskiego. Uwagę widzów przykuła młoda aktorka Wiktoria Filus. Kim jest ta wschodząca gwiazda? Okazuje się, że już mogliśmy ją zobaczyć w paru produkcjach.

Kim jest Wiktoria Filus z serialu "W głębi lasu"?

Wiktoria Filus to prawie 26-letnia aktorka (urodziny będzie miała we wrześniu), która ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi. Mogliśmy zobaczyć ją w filmie "Sala Samobójców. Hejter" wyreżyserowanym przez Jana Komasę. Oprócz tego wzięła udział w produkcji "Reakcja Łańcuchowa" i "Nic nie ginie". Młoda aktorka aktywnie prowadzi media społecznościowe, ale jak na razie nie ma zbyt wielu obserwujących (obecnie około 1500). Z pewnością sukces serialu "W głębi lasu" za granicą przyniesie jej większą rozpoznawalność i - mamy nadzieję - więcej ról.

 

Na swoim Instagramie Wiktoria zdradza niektóre ze swoich pasji. Wiemy, że kocha sport (pozuje z rakietą tenisową, na snowboardzie, nad basenem, w czasie przejażdżki konnej). Prywatnie jest mężatką, zaś na planie zdjęciowym zawsze może liczyć na wsparcie męża Macieja Filusa.

Wiktoria Filus wciela się w postać młodej Laury Goldsztajn, która straciła przyjaciół w niewyjaśnionych okolicznościach. Dopiero po 25 latach zostaną odnalezione ciała zaginionych osób. Wtedy Laura będzie musiała się powtórnie zmierzyć z tragedią.

Trzeba przyznać, że młoda aktorka idealnie odnalazła się w tej roli. Widzowie są nią oczarowani. 

Zobacz wideo Zobaczcie zwiastun filmu "W głębi lasu"
Więcej o: