Tomek powróci do "M jak miłość". To już pewne! Scenarzyści szykują też wielką niespodziankę

Czy do "M jak miłość" po wakacjach powróci Tomek Chodakowski? To pytanie zdaje sobie wielu fanów serialu. Postać grana przez Andrzeja Młynarczyka pojawi się w "emece", ale w nietypowy sposób.

Tomek Chodkowski, w którego wcielał się Andrzej Młynarczyk, to jedne z ulubionych bohaterów fanów "M jak miłość". Dlatego jego śmierć wywołała tyle emocji. Scenarzyści nie przewidzieli, że Polacy tak polubią postać sympatycznego Tomka Chodakowskiego.

Fani "M jak miłość" - Andrzej Młynarczyk powinien wrócić do serialu

Od czasu kiedy twórcy "M jak miłość" uśmiercili Tomka, w sieci krążyły plotki o ponownym powrocie tej postaci. Początkowo fani snuli domysły, że detektyw upozorował jedynie swoją śmierć, by chronić swoją rodzinę, o czym pisaliśmy już jakiś czas temu

Później dyskusje na ten temat rozgorzały jeszcze bardziej. Wszystko za sprawą nagrania, jakie opublikowała na swoim Instagramie Małgorzata Pieńkowska. Widać na nim aktorkę w towarzystwie Andrzeja Młynarczyka. Sama Pieńkowska powiedziała, że już niedługo będzie można zobaczyć ich razem w starej odsłonie. I choć aktorka nic nie wspomniała, ze chodzi o "M jak miłość", to dla fanów nadal było to potwierdzeniem wcześniejszej hipotezy.

Jednak dopiero teraz pojawiła się oficjalna informacja na temat powrotu Młynarczyka do "M jak miłość". W rozmowie z "Super Ekspresem" twórcy serialu potwierdzili możliwość powrotu bohatera:

Jest pomysł, żeby Tomek pojawił się w odcinkach po wakacjach. Nie wiemy jednak, czy będzie to powrót na stałe. Bardziej prawdopodobny wydaje się jego udział w scenach, które będą stanowiły retrospekcję - powiedziała nam osoba z produkcji "M jak miłość".

Czy Tomek Chodakowski powróci do "M jak miłość"?

Tomek Chodakowski powróci do "M jak miłość" po wakacjach, ale... No właśnie. Jest pewien haczyk. Tomek powróci w nietypowy sposób, bo we wspomnieniach Joasi (w tej roli Barbara Kurdej-Szatan). 

Z okazji 1. rocznicy śmierci Joasia zorganizuje koncert upamiętniający ukochanego męża podaje "Tele Tydzień". Co więcej Asia zaśpiewa bardzo wzruszającą piosenkę ku czci zmarłego męża. Pomoże jej w tym przystojny sąsiad Michał Ostrowski (Paweł Deląg), który napisze tekst piosenki. To niespodzianka dla fanów serialu, którzy będą mogli podziwiać talent wokalny Barbary Kurdej-Szatan. 

Ale to jeszcze nie wszystko! Występ Joasi w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) nagra Wojtuś. Rezolutny chłopiec umieści nagranie w mediach społecznościowych, a dzięki temu świat usłyszy piękny głos Joasi. Czy to możliwe, żeby Chodakowska została gwiazdą i ktoś zgłosił się do niej z propozycją nagrania płyty? 

Jesteście zadowoleni z takiego rozwiązania? Czy uważacie, że scenarzyści "emki" raczej się nie postarali? 

AG

Więcej o:
Komentarze (14)
Tomek powróci do "M jak miłość". To już pewne! Scenarzyści szykują też niespodziankę
Zaloguj się
 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 13 razy 13

  Z tego zaczyna się robić "Moda na Sukces"...

 • Gość: widz

  Oceniono 3 razy 3

  Oglądam "m jak miłość" od pierwszego odcinka i uważam, że Tomek powinien wrócić, ale nie we wspomnieniach (to już było przerabiane w "na dobre i na złe" po śmierci filmowej Ludmiły), a z tym śpiewaniem Joasi to już przesada, może faktycznie powinien się ten film skończyć jak nie ma lepszych pomysłów

 • Gość: Anka

  Oceniono 6 razy 2

  Tomek dawno powinien wrócić. Tak samo Iza powinna być z Marcinem

 • Gość: Mati

  Oceniono 1 raz 1

  Powrót Chidakowskiego to tak jak w,, Modzie na sukces,, tam Tejlor wróciła za światów. W tym serialu to samo chcą powrórzyc. Aktor już się porzegnal z serialem to nie ma powrotu bo to się robi nudne.

 • Gość: Albert

  Oceniono 1 raz 1

  Jeśli chodzi o nagranie Małgosi Pieńkowskiej i Andrzeja Młynarczyka, to uważam, że mówili wtedy o "Twoja twarz brzmi znajomo" i wspólnym występie jako Olek Klepacz i Małgorzata Pieńkowska (ona sama) w ramach "Zaproś przyjaciela" a więc nie chodziło o MjM...

 • Gość: wera55

  0

  to jest bardzo dziwna historia...Tomek 3 mąż dziewczyny, która wyjeżdza do USA, potem Joanna ....bez skladu i ładu to wszystko, i na 100% wszyscy fani żądają powrotu Tomasza do produkcji

 • Gość: kkkk

  0

  jak komuś się nie bodobają sceny grane w m jak miłość,to niech przezuci sie na seiale argętyńskie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  Jak się komuś nie podoba to niech nie ogląda. Moim zdaniem jest ok

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX