[TYLKO U NAS] Tomek z "M jak miłość" upozorował własną śmierć? Komentarz produkcji daje pewną nadzieję

"M jak miłość". Fani nie mogą się pogodzić ze śmiercią Tomka Chodakowskiego. Wróci do serialu? Istnieje taka możliwość.

Tomek był jedną z najbardziej lubianych postaci w "M jak miłość". Fani wciąż nie mogą się pogodzić z jego śmiercią i w internecie snują najrozmaitsze warianty jego powrotu. Mało kto bierze na poważnie deklarację Andrzeja Młynarczyka, że definitywnie rozstał się z serialem i szuka kolejnych wyzwań zawodowych.

To była decyzja Andrzeja Młynarczyka, który po 10 latach grania w serialu zdecydował się na zamiany w życiu zawodowym. Przyjęliśmy ją ze zrozumieniem i rozstaliśmy się bardzo miło - informuje nas Karolina Baranowska z produkcji serialu.

Podobnie wypowiadał się sam Młynarczyk, któremu zresztą ekipa na planie zorganizowała wzruszające pożegnanie. Fani jednak wiedzą swoje.

Za kilka odcinków Tomek wróci, jeszcze zobaczymy Tomka.
Tak, myślę, że to "do zobaczenia" pana Andrzeja, to była niezła sugestia, że wróci i znowu zamieszka w naszych sercach. I pewnie będzie miał operacje plastyczna, wróci jako inna osoba!
Weroniki nie było na pogrzebie, czyli on wróci, bo żyje! - piszą w komentarzach na Facebooku.

To prawda, wiele razy zdarzało się w serialach, że uśmiercone postacie powracały i często grali je ci sami aktorzy. Czy jest szansa, że ta opcja zostanie wykorzystana przez scenarzystów "M jak miłość"? Komentarz produkcji pozostawia najwierniejszym fanom serialu pewną nadzieję.

Oczywiście do naszych scenarzystów docierają spekulacje licznych fanów "M jak miłość" na temat śmierci Tomka Chodakowskiego, a zdanie widzów jest dla nas ważne, więc kto wie... - zdradza Baranowska.

Zatem fani już chyba wiedzą, co robić, żeby ich ulubiony bohater powrócił do serialu.

"M jak miłość". Andrzej Młynarczyk żegna się z ekipą i widzami. Nikt nie potrafił ukryć łez

JZ

Więcej o:
Komentarze (9)
M jak miłość. Tomek upozorował własną śmierć? Mamy komentarz produkcji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy 8

  podczas 'rezonansu' po wybudzeniu sie ze spiaczki powiedzial 'moja zona nie moze sie dowiedziec" wiec moglo by tak byc ze uiekl i sie schwal zeby morderce zlapac czy ccos ;d

 • Gość: jmj

  Oceniono 8 razy 6

  Weroniki?

 • Gość: N

  Oceniono 2 razy 2

  Po odcinku, w ktorym umarl Tomek lecialy kulisy serialu gdzie wszyscy zegnali sie z aktorem I dziekowali za wspolne lata w serialu wiec to nie mozliwe :)

 • Aga Wil

  Oceniono 2 razy 2

  ja też myslę że tomek ukrywa się żeby nie narażac swej rodziny dla lekarza powiedział że jego żona niemoże sie dowiedziedziec więc oznacza że on się ukrywa i żyje

 • Gość: wera55

  Oceniono 1 raz 1

  to już nie ten sam serial bez Młynarczyka

 • Gość: G

  Oceniono 1 raz 1

  Nie kojarzę żądnej Weronik w jego życiu. Poza Tym Głowacki zostanie zastrzelony także mit o upozorowanej śmierci jest nieprawdą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX