"Agent - Gwiazdy". Uczestnicy zostali zaatakowani przez małpy. Ciachorowskiemu puściły nerwy. "Do tego była agresywna i bezczelna"

"Agent - Gwiazdy". Za nami 11. odcinek. Finał coraz bliżej. Na pewno nie zobaczymy w nim Piotra Świerczewskiego.

"Agent - Gwiazdy". Program powoli zaczyna dobiegać końca. Pozostało już tylko pięcioro uczestników. Każdy z nich coraz bardziej gra na własną rękę, nie patrząc na wcześniej zawarte sojusze.

Sojuszy zasadniczo już nie ma. Istnieje tylko nasz - mój i Tomka. Dziewczyny próbują się ze sobą dogadywać, ale to jest raczej szorstka przyjaźń - stwierdził Michał Mikołajczak na początku programu.

Ja pozostałem jako samotny wilk - wyznał z lekkim smutkiem Piotr Świerczewski.

'Agent - Gwiazdy''Agent - Gwiazdy' Screen: agent.tvn.pl

Pierwsze zadanie - wspinaczka po wulkanie

Pierwszym zadaniem, które czekało na uczestników, była wspinaczka na szczyt wciąż jeszcze aktywnego wulkanu. W trakcie trzeba było być bardzo czujnym i szukać po drodze wskazówek. Piotr Świerczewski nie krył rozczarowania postawą Tomasza Ciachorowskiego i Michała Mikołajczaka. Stwierdził, że myślą tylko o sobie i nie pomagają podczas wspinania się kobietom.

Są słabi fizycznie. To są tacy sportowcy weekendowi - krytykował kondycję pozostałych, młodszych uczestników Piotr Świerczewski.

Nagrodą za wejście na sam szczyt wulkanu były pieniądze. Udało się zdobyć 4 tysiące złotych. Ale to nie koniec zadania. Wybrana para musiała wspiąć się jeszcze wyżej. Tam miała czekać na nich niespodzianka i Jokery. Poszli Tomasz Ciachorowski i Ilona Ostrowska. Na szczycie przywitały ich... małpy, które ewidentnie nie były zadowolone z wizyty intruzów i zaczęły ich atakować. Jedna z nich zabrała Jokera i zrzuciła w przepaść.

Nie chciała go oddać. Do tego była agresywna i bezczelna - mówił Tomasz Ciachorowski, który próbował ją jeszcze przekupić waflem.

'Agent - Gwiazdy''Agent - Gwiazdy' Screen: agent.tvn.pl

Drugie zadanie - mierzenie odległości

Tym razem pojawiło się zadanie wymagające dużej precyzji. Uczestnicy podzielili się na dwie grupy: w jednej były dwie osoby, a w drugiej trzy. Mieli oszacować długość drogi prowadzącej między kamiennymi blokami w lesie, po schodkach i wilgotnym podłożu. Narzędziem pomiaru była lina.

Mam wrażenie, że zrobiliśmy to tak dobrze. Nie powinniśmy się pomylić nawet o 10 cm - stwierdził bardzo pewny siebie Piotr Świerczewski.

Wygrała para Tomasz Ciachorowski i Michał Mikołajczak. Decyzją grupy ten pierwszy otrzymał immunitet w ramach nagrody. Tym samym zagwarantował już sobie uczestnictwo w kolejnym, 12. odcinku.

'Agent - Gwiazdy''Agent - Gwiazdy' Screen: agent.tvn.pl

Trzecie zadanie - odtworzenie grupowego zdjęcia

Uczestnicy mieli za zadanie zlokalizować 14 kamer, a potem ułożyć przed nimi zdjęcia poszczególnych uczestników tak, żeby odtworzyć układ z ich grupowego zdjęcia z początku programu, kiedy jeszcze byli w komplecie. W pewnym momencie wkradł się chaos. Do tego nagle pojawiła się burza i wielka ulewa, która mocno utrudniła zadanie. W końcu udało się je po części zaliczyć.

Test wiedzy o agencie

W końcu przyszła kolej na najważniejszy moment w programie, czyli test wiedzy o agencie. Przypominamy, że Tomasz Ciachorowski i Michał Mikołajczak mają immunitety, więc nie mieli się czego obawiać. Swoją przygodę z programem zakończył Piotr Świerczewski.

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.