Agent gwiazdy

Agent gwiazdy

„Agent gwiazdy” to pierwszy emitowany w Polsce w latach 2000-2002 program typu reality show. Przed laty i dzisiaj również możemy oglądać "Agenta" w stacji TVN. Program po czternastu latach przerwy powrócił na antenę. Tym razem możemy w nim oglądać zmagania gwiazd z tytułowym agentem.

Licencja: Belgia
Produkcja: 2000- 2002 Fremantle Media, aktualnie Jake Vision
Stacja emitująca: TVN
Prowadzący: 2000- 2002 – Marcin Meller, aktualnie Kinga Rusin
Data premiery programu Agent : pierwszej serii 29.10.2000r.
Data premiery programu Agent Gwiazdy: pierwszej serii 23.02.2016r., drugiej serii 14.02.2017r.
Emisja: wtorek, godzina 21:30
Liczba serii: 5
Liczba odcinków: ogółem 53, w ostatniej serii 10
Czas trwania odcinka: 45 minut
Oficjalna strona: agent.tvn.pl
Facebook: facebook.com/agentgwiazdytvn
Instagram: @agentgwiazdytvn

Formuła programu

Program powstał w Belgii, a licencję do niego zakupiła stacja TVN. Pierwsze serie programu prowadził Marcin Meller, a nowe serie „Agenta Gwiazdy” prowadzi Kinga Rusin. W pierwszych trzech seriach program rozpoczynało 12-stu uczestników, od czwartej serii mamy 14-stu. Wśród uczestników jeden z nich jest wyjątkowy - to tytułowy agent. Uczestnicy w każdym odcinku realizują różne, czasami bardzo trudne zadania i mają szansę na zdobycie pieniędzy, które początkowo stanowią własność grupy. W trakcie realizacji zadań, na uczestników czekają również niespodzianki-trofea, które mogą przeznaczyć dla siebie: jokery, immunitety lub kluczyki z szyfrem. Poza zadaniami uczestnicy programu muszą w każdym odcinku typować wśród siebie agenta. Ma on zadania specjalne - jego misją jest przeszkadzać grupie w zdobywaniu pieniędzy, skłócać uczestników ze sobą, psuć plany i zawierane przymierza. W każdego odcinka odpada uczestnik, który najgorzej typował agenta lub w trakcie testu odpowiadał najwolniej.

Agent gwiazdy – uczestnicy

Do najnowszej edycji programu zaproszono gwiazdy w różnym wieku, o różnych temperamentach, doświadczeniach, reprezentujących różne środowiska. Zaproszenie do programu przyjęli: aktorzy, muzycy - Olga Frycz, Alan Andersz, Marek Włodarczyk, Jula Fabiszewska oraz Tomasz Niecik. Sportowcy: Joanna Jędrzejczyk i Agnieszka Rylik oraz para modeli: Edyta Zając – Rzeźniczak i Mateusz Maga. Ponadto stacja TVN zaprosiła ludzi znanych z mediów – Internetu, telewizji i radia: Darię Ładochę, Michała Będzimirowskiego, Jarosława Kreta, Odetę Moro i Piotra Kędzierskiego.

agent gwiazdy

Więcej o:

agent gwiazdy

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.