Krystyna Czubówna prawie się utopiła podczas kręcenia "Agenta". Szokująca relacja Edyty Górniak

"Agent-Gwiazdy 4" jeszcze się nie zaczął, a już wzbudza spore emocje. W jednym z odcinków Krystyna Czubówna cudem uniknie śmierci. Edyta Górniak w rozmowie z Plotkiem zdradziła kulisy tego zdarzenia.
Zobacz wideo

Krystyna Czubówna jest jedną z największych gwiazd programu "Agent-Gwiazdy 4". Podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN okazało się, że posiadaczka najbardziej znanego kobiecego głosu w Polsce udział w produkcji prawie przypłaciła życiem. Plotek rozmawiał z Edytą Górniak, która w emocjonalny sposób skomentowała traumatyczne zdarzenie.

Edyta Górniak

Podczas jednego z zadań uczestnicy musieli przepłynąć odcinek Oceanu Atlantyckiego. Choć Krystyna Czubówna przez większą część zadania radziała sobie wyśmienicie, w pewnym momencie przyszedł kryzys. Dziennikarka zaczęła tonąć. Zimną krew zachował Andrzej Gołota, który rzucił się jej na ratunek. Dzięki heroicznej postawie byłego boksera, Czubówną udało się uratować. Podczas spotkania promocyjnego "Agenta" do sprawy odniosła się Edyta Górniak.

To było trudne, morze było wzburzone, był czas sztormów, więc nie było żartów. Zlękłam się wtedy poważnie o Krysię, bo ona podczas tego płynięcia chyba zemdlała i straciła świadomość - powiedziała piosenkarka w rozmowie z Plotkiem.

Wokalistka niezwykle przeżyła chwile grozy i bała się o życie koleżanki.

Pamiętam, że ryczałam później w pokoju i się zastanawiałam, czy to jest na pewno pod kontrolą, czy nic się jej nie stanie, czy nie będzie konsekwencji i uszczerbku na jej zdrowiu.

Chcecie dowiedzieć się więcej? Zobaczcie nasze wideo.

AD