"Agent". Wiemy, kto w finale! Z programem pożegnała się osoba typowana na agenta. Rusin poinformowała o tym uczestników w efektowny sposób

"Agent-Gwiazdy". Z programem pożegnała się Viola Kołakowska, a tym samym do finału dostali się Misiek Koterski, Maria Sadowska i Damian Kordas. Kinga Rusin o tym, kto przechodzi dalej, poinformowała uczestników w inny niż dotychczas sposób.

Za nami kolejny odcinek programu "Agent-Gwiazdy". Z show pożegnała się Viola Kołakowska, która najwyraźniej podczas testu końcowego błędnie wytypowała tytułowego agenta. Pod koniec odcinka Kinga Rusin ogłosiła także, że zna już ostateczną kwotę, którą zgarnie zwycięzca tej edycji. To 71 900 złotych.

"Agent - Gwiazdy". Ogłoszenie werdyktu

Do tej pory ogłoszenie wyników testu za każdym razem wyglądało w ten sam sposób. Kinga Rusin sprawdzała po kolei poprawność rozwiązanych testów i odpowiednio pokazywał się kolor zielony, jeśli uczestnik przechodził dalej, lub czerwony - jeśli to on poradził sobie z egzaminem najgorzej i tym samym musiał opuścić program. 

Jak jednak przystało na ogłoszenie trójki finalistów, tym razem było bardzo efektownie.

Moi drodzy uczestnicy. Teraz będzie troszeczkę pompatycznie. Ale to jest taki moment, że tak właśnie musi być - mówiła Rusin.
Za chwilę przyłożę ogień do tej konstrukcji. On się rozprzestrzeni, ale zapłonie tylko wokół trójki finalistów. Wśród nich będzie agent. Będzie zwycięzca programu, no i "drugi" na podium. Jesteście gotowi?

Kadr z programu 'Agent-Gwiazdy'Kadr z programu 'Agent-Gwiazdy' Mat. prasowe TVN

Ogień nie zapłonął jedynie wokół Violi Kołakowskiej.

Wszystko jasne. Viola - powiedziała Rusin.

Wobec czego aktorka pożegnała się z programem.

Kochani, odpaść w takim towarzystwie to zaszczyt. Bardzo wam dziękuję, że mogłam z wami odbyć tę podróż. I cóż... idę dalej - mówiła Kołakowska.

Przypomnijmy, że w ścisłym finale znaleźli się: Misiek Koterski, Maria Sadowska i Damian Kordas. Jak obstawiacie? Kto jest agentem, a kto wygra program?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o:
Komentarze (17)
"Agent". Wiemy, kto w finale! Z programem pożegnała się osoba typowana na agenta. Rusin poinformowała o tym uczestników w nietypowy sposób
Zaloguj się
 • Gość: A..

  Oceniono 21 razy 19

  Obstawiam, ze Sadowska jest Agentem

 • Gość: PF

  Oceniono 8 razy 8

  Damian jest agentem i TVN szykuje nam największe zdziwienie w historii programu. Wszyscy myślą, że będzie kopia poprzedniego sezonu i najbardziej ambitny, i wytrawny gracz wygra, a tu - niespodzianka - będzie agentem.

  Koterski dotrwał tak długo tylko dlatego, że wcześnie się tego domyślił i był jedną z tylko dwóch osób trafnie typujących agenta (w dodatku zawsze z agentem blisko współpracował). Do tego skutecznie przekonał Violę, że sam jest agentem, gdy utrudniał jej czytanie notesu Damiana.

  Marysia aż rwała się do pary z Damianem, bo wiedziała, że to jej da najlepszy podgląd agenta. A równocześnie wiedziała, że nie ma co bić się o jego słynny notes, bo z definicji będzie on zawierał bzdury. Bardziej zależało jej na odzyskaniu własnych notatek i przejrzeniu notatek Little, która nieświadomie była najbliżej agenta.

  Najbardziej "skrupulatnie" prowadzony notes nie jest interesujący tylko w dwóch przypadkach - gdy trafia do rąk agenta albo gdy był od początku prowadzony przez agenta. A skoro pozostała dwójka finalistów - Misiek i Marysia - nie była nim jednocześnie zainteresowana, to dlatego, że oboje wiedzieli, że to wprowadzające w błąd zapiski agenta.

 • artzat74

  Oceniono 8 razy 6

  Agent Marysia nadaje . Od wielu tygodni .

 • Gość: ABC

  Oceniono 7 razy 5

  Misiek jest agentem. Wygra Damian.

 • Gość: ja

  Oceniono 12 razy 2

  wteszcie ta paskuda pelna jadu i botoksu odpadla

 • Gość: mp

  Oceniono 4 razy 2

  sadowska

 • Gość: ~J~

  Oceniono 1 raz 1

  Jak w każdej edycji na sam koniec okazuje się że źle typowam agenta. To jest specjalnie tak montowane, żeby zawsze typować kogoś innego, a prawdziwe zagrywki nie są pokazywane żebyś za szybko się nie domyślił

 • felicjan.dulski

  Oceniono 1 raz 1

  Zdradziła?
  A to chitra Lisica!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX