To on wygrał "Agenta". Kim jest? Aktorstwo to nie jedyny jego zawód. Nie zgadniecie, czym się jeszcze zajmuje

"Agent - Gwiazdy". Tę edycję wygrał Michał Mikołajczak, który do domu wrócił z 83 tysiącami polskich złotych. Jak się okazuje, aktorstwo nie jest jego jedynym zawodem.

"Agent - Gwiazdy". Trzecia edycja programu za nami. W finałowym odcinku Agentem okazała się być Ilona Ostrowska. Natomiast wygrana - 83 000 polskich złotych - trafiła w ręce zwycięzcy, Michała Mikołajczaka, który przyznał, że od samego początku przeczuwał, że to właśnie Ostrowska jest Agentem.

Ponadto przyznał, że przygotowywał się do udziału w programie. Przeczytał książki, oglądał wcześniej kilka edycji amerykańskiej i holenderskiej wersji programu. 

Ja byłem dość dobrze przygotowanym uczestnikiem. Amerykanie dobrze opisali show "Agent" oraz to, jak grać, więc przeczytałem trochę na ten temat. Są rożne strategie gry. Jak na przykład: "follow the money", czyli śledzi się, gdzie są pieniądze. Agent przeszkadza w tym, żeby uzbierała jakiekolwiek pieniądze. Dlatego dobrze jest śledzić, ile kto dorzucił do puli. Można przewidzieć ze stu procentową pewnością, kto jest Agentem. Pod warunkiem, że Agent wykonuje swoje zadanie - mówił w programie.

Jednak będąc już na miejscu, stwierdził, że należy kierować się po prostu intuicją.

Ja już na lotnisku coś wiedziałem, dlatego schowałem wszystkie strategie do kieszeni. W czasie trwania programu zacząłem się upewniać i... upewniać. Robiłem z siebie błazna w programie – podsumował swoje uczestnictwo Mikołajczak.

Michał Mikołajczak - kim jest?

Michał Mikołajczak szerokiej publiczności dał się poznać dzięki roli Bartka w serialu "Prawo Agaty", gdzie zagrał u boku Agnieszki Dygant. W 2017 roku dołączył do obsady "Pierwszej miłości", gdzie gra Piotra, przyjaciela Krystiana Domańskiego (Patryk Pniewski). Aktualnie pojawia się także w serialu "Na Wspólnej", w którym wcielił się w postać Darka, czarnego charakteru tego serialu. 

Mikołajczak dał się poznać również jako aktor filmowy. Do tej pory mogliśmy oglądać go w takich produkcjach jak "Światło", "Miasto 44" oraz "Napis".

Co ciekawe, aktorstwo to nie jedyne jego zajęcie. Mikołajczak od kilku lat prowadzi własną firmę.

Z czegoś trzeba żyć (śmiech). Mam dwa sklepy internetowe. Sprzedaję akcesoria do telefonów komórkowych - mówił w jednym z wywiadów. 

Spodziewaliście się, że wygra?

__________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.