Znana blogerka jest w ciąży! Pokazała zdjęcie. Możecie ją kojarzyć z ostatniej edycji "Agenta"

Anna Skura ogłosiła swoim fanom na Instagramie, że jest w ciąży. Dodała zdjęcie oraz wzruszający podpis.

Anna Skura, znana jako blogerka "What Anna Wears", ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się dziecka. Dodała zdjęcie z widocznie zaokrąglonym brzuchem i wzruszający podpis.

Każda piękna historia wymaga czasu, żeby była opowiedziana. Jeśli masz tak wiele miłości w swoim sercu, musisz ją dalej przekazać. My chcemy przekazać cała swoją miłość temu maciupkiemu stworkowi. I taaaaak. Nareszcie mogę się z Wami tym podzielić! Minio i ja czekamy na naszego małego Minionka. Nie chcemy zmieniać naszego obecnego szalonego życia, po prostu chcemy mieć nowego towarzysza naszych podróży i podzielić się z tym słodkim maleństwem całym naszym doświadczeniem i podróżniczym szaleństwem. Z boho dziewczyny do boho mamy. Możesz być wolną duszą, podróżniczym dzikuskiem, szefową, niezależną kobietą i... mamusią. Jeśli tylko chcesz! Trzymajcie kciuki za nas... - napisała.

 

W komentarzach posypały się gratulacje od fanów. 

Popłakałam się! Gratulację!

Cudowna wiadomość! Gratuluje Wam z całego serca. Dziecko to najpiękniejsza wyprawa w jaka wyruszycie.

Wśród osób gratulujących znalazły się też inne blogerki m.in. Maffashion czy Jessica Mercedes oraz koleżanka z "Agenta", Karolina Ferenstein-Kraśko.

My również gratulujemy! 

OG

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Zobacz wideo
Więcej o: