Znana blogerka jest w ciąży! Pokazała zdjęcie. Możecie ją kojarzyć z ostatniej edycji "Agenta"

Anna Skura ogłosiła swoim fanom na Instagramie, że jest w ciąży. Dodała zdjęcie oraz wzruszający podpis.

Anna Skura, znana jako blogerka "What Anna Wears", ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się dziecka. Dodała zdjęcie z widocznie zaokrąglonym brzuchem i wzruszający podpis.

Każda piękna historia wymaga czasu, żeby była opowiedziana. Jeśli masz tak wiele miłości w swoim sercu, musisz ją dalej przekazać. My chcemy przekazać cała swoją miłość temu maciupkiemu stworkowi. I taaaaak. Nareszcie mogę się z Wami tym podzielić! Minio i ja czekamy na naszego małego Minionka. Nie chcemy zmieniać naszego obecnego szalonego życia, po prostu chcemy mieć nowego towarzysza naszych podróży i podzielić się z tym słodkim maleństwem całym naszym doświadczeniem i podróżniczym szaleństwem. Z boho dziewczyny do boho mamy. Możesz być wolną duszą, podróżniczym dzikuskiem, szefową, niezależną kobietą i... mamusią. Jeśli tylko chcesz! Trzymajcie kciuki za nas... - napisała.

W komentarzach posypały się gratulacje od fanów. 

Popłakałam się! Gratulację!

Cudowna wiadomość! Gratuluje Wam z całego serca. Dziecko to najpiękniejsza wyprawa w jaka wyruszycie.

Wśród osób gratulujących znalazły się też inne blogerki m.in. Maffashion czy Jessica Mercedes oraz koleżanka z "Agenta", Karolina Ferenstein-Kraśko.

My również gratulujemy! 

OG

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 

Dzieci gwiazd na Instagramie. Urocze zdjęcia i filmiki

Więcej o:
Komentarze (5)
Anna Skura (What Anna Wears) jest w ciąży! "Z boho dziewczyny do mamy"
Zaloguj się
 • Gość: go

  Oceniono 1 raz 1

  minio? serio?
  minio?

 • Gość: Rafal

  0

  Ale to słabe. Jezus jaka ta laska jest słaba. To się nie odezwie to porażka. Zero jakiegoś charakteru. Bujanie w obłokach. I kreuje się na niewiadoma kogo biorąc pod uwagę ze za reklamę zrobi wszystko. I teraz to dziecko jakby nie mogła przemilczeć ale nie bo przecież na dziecku tez się da zarabiać. Szkoda ze w dzisiejszych czasach na dziecko nie decydują się w większości ludzie z sukcesem zawodowym i stabilna sytuacja finansowa tylko dorośli z mentalnością małolata na wynajętym

 • Gość: Zaaaz

  Oceniono 2 razy 0

  A skąd wie że dziecko będzie miało żółtaczkę ?

 • Gość: cozaulga

  Oceniono 1 raz -1

  o Dżisas, przestraszyłam się, że little monsters

 • Gość: Amelia

  Oceniono 2 razy -2

  My wraz z mężem też się cieszymy z naszego dziecka. Długo nie mogłam zajść w ciąże, mój mąż nie zawsze był gotowy na sex. Dopiero po kuracji iqman miał w sobie tyle testosteronu że udało mu się :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX