W "DDTVN" gościł brat Anny Kalczyńskiej. Jako dziecko zagrał w kultowym filmie, ale karierę w show-biznesie porzucił na rzecz nauki. Opłaciło się!

Chyba mało kto wie, że Anna Kalczyńska ma tak przystojnego, ale też tak utalentowanego brata. Okazuje się, że Filip Kalczyński, który był gościem w "Dzień Dobry TVN", jako dziecko zagrał jedną z głównych ról w popularnym filmie komediowym. Szybko porzucił jednak karierę w show-biznesie, ale teraz postanowił o sobie przypomnieć.
Filip Kalczyński, Joanna Jabłczyńska, Adam Fidusiewicz Filip Kalczyński, Joanna Jabłczyńska, Adam Fidusiewicz screen Instagram

Filip Kalczyński

W 'Dzień Dobry TVN' został poruszony temat dziecięcych gwiazd. Czy robienie kariery w młodym wieku pomaga czy raczej szkodzi? Do tej rozmowy zaproszono Adama Fidusiewicza, Joannę Jabłczyńską oraz Filipa Kalczyńskiego. W tym ostatnim przypadku zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa. Okazało się, że Filip to prywatnie brat Anny Kalczyńskiej, a jako dziecko był gwiazdą komediowej produkcji Pawła Trzastki 'Smacznego telewizorku'. 

Filip w 'DDTVN' przyznał, że praca na planie filmu bardzo mu się wówczas podobała. Próbował więc dostać się do szkoły aktorskiej, ale gdy nie dostał się za pierwszym razem, zrezygnował. Porzucił karierę na rzecz nauki, a dziś utrzymuje się z robienia filmów, gdyż na co dzień jest reżyserem spotów reklamowych. 

No cóż, być może wkrótce ponownie zagości u swojej siostry w 'Dzień Dobry TVN' lub też zobaczymy go w jakimś większym projekcie? Mocno na to liczymy.


screen TVN

Misha Kostrzewski, Małgorzata Rozenek Misha Kostrzewski, Małgorzata Rozenek WBF

Michał "Misha" Kostrzewski, czyli brat Małgorzaty Rozenek-Majdan

A czy wiedzieliście, że brat Małgorzaty Rozenek to wybitnie utalentowany tancerz baletowy? Osiągnął sukces na skalę światową, a największą furorę robi we francuskich teatrach.

Jest wybitnym tancerzem. Odnosi duże sukcesy, ma żonę i trójkę dzieci. Przez 10 lat był solistą w operze w Monte Carlo, teraz jest solistą w operze w Lyonie, zajmuje się choreografią - mówiła Rozenek w wywiadzie dla 'Gali'.

Małgorzata Rozenek- Majdan z bratem
X-News / TVN

Małgosia swoim o 5 lat starszym bratem pochwaliła się kilka lat temu w 'Dzień Dobry TVN'. Wówczas rodzeństwo opowiedziało o łączących ich relacjach. Jak możecie się domyślać, nie zawsze było kolorowo. 

Zawsze żyłam w cieniu młodszego brata. Jego osiągnięcia zawodowe przyćmiewają moje. Ja byłam tą czarną owcą, a on wzorem, który przede mną się stawiało - mówiła.

Małgorzata Rozenek z bratem
Kapif

Myślicie, że Misha chciałby też robić karierę w Polsce? Małgosia z pewnością by mu pomogła. 

Justyna Schneider Justyna Schneider KAPIF.pl

Siostra Joanny Kulig

Co ciekawe, w rodzinie Kuligów są aż dwie utalentowane aktorki. Okazuje się, że Joanna ma młodszą siostrę, którą dobrze znacie między innymi z serialu 'Na Wspólnej'. 

Justyna Schneider, bo tak nazywa się siostra Joasi, ma na swoim koncie również rolę w komedii 'Los Numeros' czy dramacie 'Supermarket'. We wspomnianym wyżej serialu 'Na Wspólnej' wcieliła się natomiast w postać Zosi Lipskiej. Swoją piękną siostrą Joanna pochwaliła się na Instagramie już w zeszłym roku. Internauci nie kryli wówczas zachwytu. Trzeba przyznać, że obie panie wyglądają niczym dwie krople wody. Naprawdę trudno je odróżnić. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

@kawiarnia_mjud with little sister! #JustynaSchneider #sisters #actors #actorslife #love #nocwwielkimmiescie #mjud #siostra

Post udostępniony przez Joanna Kulig (@joannakulig_official) Maj 23, 2018 o 10:06 PDT

Zastanawia Was jednak, dlaczego Justyna ma inne nazwisko niż Joasia? Odpowiedź jest prosta.

Tak naprawdę obie nazywamy się Kulig. Ale ponieważ nasze imiona brzmią podobnie, to zdecydowałam się na przyjęcie pseudonimu artystycznego, nazwiska naszej prababci Schneider, żebyśmy nie były mylone - tłumaczyła Schneider w 'Dzień Dobry TVN'.

Myślicie, że Justyna Schneider już wkrótce również zawita na wielkie ekrany? 

Michał Szpak i Marlena Szpak Michał Szpak i Marlena Szpak KAPIF.pl

Siostra Michała Szpaka

Siostra Michała Szpaka, Marlena, to bardzo uzdolniona śpiewaczka operowa. Skończyła szkołę muzyczną w Krakowie, a teraz mieszka we Włoszech, gdzie przez lata również uczyła się śpiewu.

Właśnie Marlenie zawdzięczam fakt, że dziś stoję na scenie. Pamiętam, że po którymś z jej koncertów powiedziałem, że też tak chcę. Wtedy siostra zapisała mnie na lekcje do domu kultury w Jaśle - zdradził Michał Szpak w rozmowie z magazynem Party.

Przyznacie, że głos ma nieziemski. 

Anna Lewandowska Anna Lewandowska Instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl

Anna Lewandowska z bratem

Anna Lewandowska rzadko pokazuje nam swojego brata, a szkoda! Piotr Stachurski to naprawdę niezły przystojniak, który może pochwalić się sporym talentem. Piotr ukończył warszawską Akademię Sztuk Pięknych i dziś maluje obrazy. Artystyczną duszę odziedziczył podobno po mamie, Marii Stachurskiej, która również interesuje się sztuką.

Moja mama zawsze chciała, żebym została artystką. Sama uwielbia malować ikony. Mój brat Piotrek odziedziczył po niej artystyczną duszę - maluje obrazy i robi witraże - mówiła Lewandowska w 'Gali'.

Anna Lewandowska i Piotr Stachurski
Screen z Instagram.com/Anna Lewandowska

Piotr Stachurski
Instagram/piotrekstachurski

Piotr Stachurski
Instagram/piotrekstachurski

Piotr Stachurski
Instagram/piotrekstachurski

Piotr Stachurski i Anna Lewandowska
Instagram.com/ Piotr Stachurski/ Screen

Wiktoria Gąsiewska Wiktoria Gąsiewska Instagram/wiktoria_gasiewska

Wiktoria Gąsiewska z bratem

Wiktoria Gąsiewska często chwali się swoim bratem w mediach społecznościowych. Widać, że mają świetny kontakt. Pomaga im w tym fakt, że mają wspólne pasje. Mateusz Gąsiewski również jest aktorem, a szerszej publiczności znany jest przede wszystkim z roli Dominika w serialu 'Na Wspólnej'. Wiedzieliście, że są rodzeństwem?

Mateusz Gąsiewski
Instagram/matek_haribo

Mateusz Gąsiewski, Wiktoria Gąsiewska
Instagram/matek_haribo

Wiktoria Gąsiewska, Mateusz Gąsiewski
Instagram/wiktoria_gasiewska

Adam Zdrójkowski Adam Zdrójkowski Instagram.com/adamzdrojkowski

Adam Zdrójkowski z bratem

A czy wiedzieliście, że Adam Zrójkowski ma brata bliźniaka? Dziś może nie wyglądają identycznie, jednak przez wiele lat wspólnie pracowali, aby w przyszłości osiągnąć sukces. Obydwaj grali w reklamach i serialach. Teraz kiedy są już dorośli, to się zmieniło. Adam robi karierę jako aktor, a Jakub zajmuje się dubbingiem. Też fajnie!


Instagram.com/ edyta_zdrojkowska

Edyta Zdrójkowska i Adam Zdrójkowski
Instagram/edyta_zdrojkowska

Julia Kamińska z bratem Julia Kamińska z bratem KAPiF

Julia Kamińska

Julia Kamińska również może pochwalić się bratem. Młodszy od niej Christian to początkujący aktor. Trzymamy kciuki za jego dalszy rozwój. Z pewnością Julia jest dla niego sporym autorytetem. 

Julia Kamińska, brat Christian
Kapif

Natalia Siwiec z siostrą Malwiną Natalia Siwiec z siostrą Malwiną Kapif

Siostra Natalii Siwiec

Talentem może pochwalić się także siostra Natalii Siwiec. Malwina jest profesjonalną makijażystką. I choć nie robi kariery w show-biznesie, to w swojej dziedzinie jest mistrzynią. W 2012 roku wygrała Akademickie Mistrzostwa Polski Wizażu, a od tamtej pory kolejne nagrody po prostu się sypią. Patrząc na jej Instagram, nie mamy wątpliwości, że zasłużenie. Malwina prowadzi też szkolenia ze stylizacji brwi oraz rzęs. 


screen Instagram


screen Instagram


Trzeba też przyznać, że Malwina jest bardzo podobna do swojej siostry. Obie piękne!

Więcej o: